How Are You – czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

Recenzja aplikacji mobilnej How Are You. Poznaj ciekawą apkę, która będzie próbować poprawiać Twój nastrój. Czy jej się uda, sam zobaczysz.

Co potrafi polska apka?

Niestety, ale nastroje każdego z nas często się zmieniają. Według danych statystycznych aplikacja „How Are You”  w całości stworzona przez programistów z Polski jest w stanie poprawić nasz nastrój o blisko 20% w 25 dni! Za tym świetnym pomysłem stoją nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz podstawy psychologii, a użytkownicy dzięki prowadzonemu dziennikowi w łatwy sposób analizują swoje nastroje i dostają wskazówki, które mają pomóc w poprawie samopoczucia.

How Are You - czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

W oparciu o aktualną wiedzę naukową aplikacja „How Are You” zezwala na szereg testów, których wyniki przedstawiane są na wykresach w postaci mierzalnych wskaźników. Na podstawie wyników innych użytkowników otrzymujemy pewne porady oraz wskazówki jak postępować, by samopoczucie faktycznie było coraz lepsze.

Jeżeli pragniesz stać się o wiele bardziej weselszym człowiekiem niż do tej pory, częściej się uśmiechać lub od dawna zmagasz się z depresją i nie daje Ci to spokoju – „How Are You” wychodzi na pomoc! Aplikacja dzięki wyżej wymienionemu dziennikowi nastrojów pozwala na lepszą kontrolę nawyków na zasadzie wdrażania nowych, pozytywnych, a z kolei wyrzucania tych złych przez co łatwiej będzie wykonywać codziennie obowiązki oraz nawiązywać relacje.

Zbieraj informacje o samym sobie

Wszelkie skoki/wahania nastroju, momenty w których odczuwamy napięcie i stres zbierane i monitorowane to tak naprawdę zbieranie informacji o samym sobie! W dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę jak szybkie jest tempo życia takie narzędzie jest szczególnie przydatne, bo coraz częściej stawiamy pracę ponad własne wnętrze.

Kreatorzy tej świetnej aplikacji wpadli na pomysł jej stworzenia z tego względu, że doskonale zdają sobie sprawę jak życie pod presją może zniszczyć człowieka. Nadmiar stresu oraz nerwów może prowadzić do ciężkich chorób psychicznych takich jak nerwica czy depresja, a jeżeli już do tego dojdzie to powrót do normalnej higieny psychicznej nie jest łatwym orzechem do zgryzienia…

How Are You - czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

Generalizując łatwa w obsłudze aplikacja „How Are You” daje możliwość analizowania nastrojów dlatego nie trzeba się będzie więcej martwić o dobrą kondycję psychiczną.

Plusy:

  • Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze
  • Pozwala na monitorowanie naszych nastrojów
  • Ciekawe metody na wprowadzenie pozytywnych nawyków w życie codzienne
  • Duża dawka dobrego humoru!

Minusy:

  • Aplikacja jest płatna

Pobierz na Android:

Pobierz na iOS (wymaga iOS 7.0+):

Strona producenta:

http://gethowareyou.com/pl/

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu