Świąteczne życzenia i charytatywny poradnik

Jak gracze mogą pomóc światu? Przybliżymy czytelnikom jak mogą pomóc innym ludziom w dzisiejszych, niełatwych czasach.

Drodzy czytelnicy!

            W związku ze zbliżającym się nowym rokiem. Cała redakcja życzy wam najszczersze życzenia, lepszego roku 2021! Dużo gier, premier, patchy do Cyberpunka, premiery Elder Scrolls i czego jeszcze tylko sobie wymarzycie!

            Cieszymy się, że byliście z nami w tym roku i mamy nadzieję, że nasze skromne artykuły wypełnią wasz wolny czas a poradniki okażą się jeszcze bardziej przydatne. Korzystając z okazji, że dotrwaliśmy do końca niełatwego roku 2020, chciałbym żebyście spróbowali uczynić nadchodzący rok lepszym nie tylko dla siebie ale także dla innych. W związku z tym poniżej zamieszczam poradnik, który sprawi, że MY gracze, możemy pomóc innym, nawet jeżeli tak jak ja tylko czasem zostawiacie ukochany komputer a każde wyjście z domu to wyzwanie. Nie musicie być maratończykami, żeby pomóc!

Jak pomóc innym nie wychodząc z domu?

            Jak już wspomniałem nie przepadam za wychodzeniem z domu. To przypadłość graczy i nic na to nie poradzę. Wiem jednak, że ten rok nie był dla nikogo łatwy. Od dłuższego czasu już staram się pomagać jak mogę. Wpadłem na pomysł, że skoro do Was piszę to być może namówię kogoś, żeby sam także dorzucił cegiełkę. Co ważne, to nic nie kosztuje.

            Po pierwsze jeżeli nie chcecie wychodzić z domu to możecie zrobić na początek dwie rzeczy. W Polsce od 1998 roku działa program pajacyk. Ma on na celu walkę z głodem w polskich szkołach i placówkach, chociaż działa też międzynarodowo. „W roku szkolnym 2016/2017 PAH dożywiało 1 949 dzieci w 94 szkołach w 16 województwach Polski. W tym okresie przyznano 328 151 obiadów”. By wesprzeć akcję jedyne co musicie zrobić to kliknąć w brzuszek pajacyka dostępnego pod linkiem, poniżej.

https://www.pajacyk.pl/

            Po drugie, dla tych, których zawsze martwi los zwierząt w sylwestra, możecie im pomóc, chociaż chodzi tutaj o ich brzuchy. Zasada jest podobna jak w przypadku pajacyka, „Celem Akcji jest pozyskiwanie środków finansowych pochodzących z wyświetlania reklam oraz składek wnoszonych w ramach programu Wirtualnej Adopcji przeznaczanych na poprawę bytu zwierząt pozostających w schroniskach dla bezdomnych, bezpańskich zwierząt oraz na zwierzęta pozostające pod opieką Organizatora w ramach jego działalności Statutowej.”

Link do akcji poniżej

http://www.pmiska.pl/

Jak pomóc innym wychodząc z domu

            Jeżeli to Wam szanowni czytelnicy nie wystarczy, to możecie zrobić jeszcze przynajmniej dwie dobre rzeczy. Wymaga trochę więcej wysiłku a w jednym przypadku trzeba będzie raz na czas stracić trochę krwi. Mowa oczywiście o Honorowym oddawaniu krwi.

            Dla tych, którzy nie są obeznani tematem wyjaśnię pokrótce. Nie ma żadnych negatywnych efektów zdrowotnych, warunki oddawania krwi są sterylne. Oprócz tego, że się pomaga i sprawicie, że ten świat będzie odrobinę lepszy, dostaniecie paczkę czekolad, wolne od pracy lub szkoły, a z czasem wiele innych korzyści. W tym wypadku pomaganie się zwyczajnie opłaca. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem zapraszam tutaj po więcej informacji:

OBRAZ5

            Ostatnie do czego mogę namawiać a niewiele kosztuje, to zostanie honorowym dawcą przeszczepu. Spokojnie! Nie trzeba od razu oddać serca, nerki i wątroby. Na start wystarczy się zapisać a w razie gdy znajdzie się wasz biologiczny bliźniak, zostaniecie poproszeni o oddanie szpiku. Aktualnie wbrew obiegowej opinii zabieg jest bezbolesny i bardzo przypomina oddawanie krwi. Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca?campaignId=70106000000ycKNAAY&gclid=CjwKCAiA25v_BRBNEiwAZb4-ZbAIJwhG5WXD2AMtWFNy-D9_VnxJY7XrGYK-Ye5Xh0RPNSl0I1XkVBoCxtYQAvD_BwE

Podsumowanie

            Pomaganie jest fajne, nie trzeba dużo wysiłku by zrobić cokolwiek, dla kogokolwiek, jednocześnie robiąc COŚ. Jeżeli chociaż jedna osoba kliknie w pajacyka, dla mnie jest to sukces. Dopisalibyście coś do listy, łatwej i skutecznej pomocy?

Jeszcze raz! Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!

Autor artykuły zrzeka się niniejszym wszelkich dochodów z tytuły powyższego artykułu, ma on jedynie charakter charytatywny. Wszelkie zdjęcia opracowanie własne na podstawie oficjalnych stron, oraz pixabay.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu