LG Rolly Keyboard – rozwijana klawiatura wymyślona na nowo

Co jakiś czas na rynku urządzeń mobilnych pojawia się urządzenie na pozór proste, ale wprowadzające wiele zmian w sposobie używania smartfonów i tabletów. Jednym z takich urządzeń jest LG Rolly Keyboard.

Mówiąc „klawiatura” zazwyczaj mamy na myśli duży i nieporęczny panel podpięty do komputera stacjonarnego. Tymczasem klawiatury dla urządzeń mobilnych również cieszą się dużą popularnością i co najważniejsze: Nie muszą być brzydkie i wymiarami przewyższać samo urządzenie.

Recenzja LG Rolly Keyboard

 

LG Rolly zdecydowanie można uznać za urządzenie eleganckie. Ta podręczna klawiatura została zaprezentowana na tegorocznych targach IFA, i przez wielu była uważana za jedno z najciekawszych akcesoriów. Jest ona zwijana, ale nie tak jak większość gumowych klawiatur – od lewej do prawej. LG Rolly zwija się od góry, dzięki temu ma ona niewielką średnicę i dużą wysokość, ale bez problemu zmieści się do torby lub plecaka. Dodatkowym plusem zastosowania takiej konstrukcji jest większa stabilność.

Recenzja LG Rolly Keyboard

Urządzenie działo bezprzewodowo (wykorzystuje technologię Bluetooth 3.0), a zasilane jest jedną baterią AAA. Za wadę można uznać brak funkcji ładowania przez USB, i układ klawiszy, nieco różniący się od tego ze standardowych klawiatur komputerowych.

* Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony lg.com.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu