Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Razer DeathAdder Elite Chroma - mysz dla graczy do 300 złotych.

Razer DeathAdder Elite – Test.

Dziś testujmy mysz dla graczy. Pod lupę bierzemy kolorową mysz od Razera – DeathAdder Elite Chroma. Zobaczmy, czy warta jest ona kupna?

0 komentarzy

iPod Touch 5G wciąż zachwyca jakością.

W ostatnim czasie na różnych forach skoncentrowanych wokół dźwięku rozpoczął się hype na starszą generację dotykowych odtwarzaczy firmy Apple. Użytkownicy zachwalali rewelacyjną jakość wykonania jak i dźwięku w stosunku co do ceny.

0 komentarzy

Menadżer plików na Androida – ES File Explorer

ES File Explorer to menedżer plików, który możemy używać w systemie Android. Znajdziesz tu opis programu, wady i zalety, link do pobrania ze sklepu Google.

0 komentarzy
OnePlus 2 – kolejny zwykły flagowiec?

OnePlus 2 – kolejny „zwykły” flagowiec?

Gdy w 2014 roku pewna nieznana wcześniej firma zaczęła reklamować swój telefon jako zabójcę flagowców niewiele osób wierzyło w te zapowiedzi. Z czasem okazywało się, że specyfikacja OnePlus One, bo tak nazywał się telefon, nie odstawała od konkurencji, a do tego smartfon wyróżniał się niską ceną.

0 komentarzy

Powiększenie czcionki na ekranie

Porada szczególnie przydatna osobom starszym i słabiej widzącym. Powiększenie czcionki na ekranie, bez zmiany efektów wizualnych.

Jeden komentarz
Najlepsze nakładki systemowe. 6 ciekawych launcherów Android.

Przydatne APKI. Personalizacja

Zobacz, naszym zdaniem najlepsze nakładki systemowe dostępne w sklepie Google Play.

0 komentarzy
DOSBox

DOSBox – remedium na problem z uruchomieniem starych gier na PC

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat , gdyby udało się wsiąść do wehikułu czasu i ponownie zagłębić się w świat starych komputerów oraz legendarnego systemu MS-DOS ? Taka wędrówka niestety nie jest możliwa. Niemniej jednak, istnieje rozwiązanie połowiczne, które zadowoli fanów starszych gier komputerów oraz kolekcjonerów, którzy chętnie zechcą odświeżyć sobie jakiś stary DOS-owy tytuł.

5 komentarzy
LG Q6 – co potrafi urządzenie za okrągłego tysiaka

LG Q6 – co potrafi urządzenie za okrągłego tysiaka

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej LG Q6, który obecnie kosztuje około tysiąca złotych. Czy w tym pułapie zawojuje rynek? Przekonajmy się.

0 komentarzy

Zabezpieczenie konta Facebook

Jeśli posiadasz konto w serwisie Facebook (kto dziś nie posiada takiego konta…), masz swój login i hasło. To jedyne zabezpieczenie Twojego konta, jeśli ktoś pozna hasło, może bez przeszkód zalogować się i zrobić z kontem wszystko, od wpisów i publikacji w Twoim imieniu po kradzież konta. Istnieje jednak sposób na dodatkowe zabezpieczenie, które praktycznie zniweluje do zera…

0 komentarzy
Kindle Paperwhite

Kindle Paperwhite 3 – recenzja ciekawego czytnika ebooków

Lubisz czytać, jednak większość ulubionych pozycji posiadasz w formie elektronicznej? Rozważ zakup ebooka. Być może wybór padnie na Kindle Paperwhite?

Jeden komentarz
Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 – czy jest równie innowacyjny co poprzednik?

W kwestii inteligentnych zegarków sporo się ostatnio dzieje. Firmy często prezentują swoje nowe modele, Samsung znany przede wszystkim z produkcji smartfonów nie jest tu wyjątkiem.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>