Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
PCMark - test wydajności systemu

PCMark – testowanie wydajności systemu pod kątem określonych zastosowań.

Program do symultanicznego testowania wydajności systemu pod kątem określonych zastosowań. PCMark recenzja programu, link do pobrania darmowej wersji.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Autorun opis

Autoruns – konfiguracja startu systemu Windows.

Znajome jest nam uczucie, gdy świeżo po instalacji systemu uruchamia się on w kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund od naciśnięcia przycisku zasilania. Zawsze jednak z biegiem czasu procedura ta wyraźnie się wydłuża.

Jeden komentarz

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie wykrywane przez programy antywirusowe, mogą wyrządzić wielkie szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

Spoofing coraz popularniejszy – jak rozpoznać fałszywe wiadomości w skrzynce pocztowej?

Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie są wykrywane przez programy antywirusowe jednak mogą wyrządzić nieodwracalne szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

TeamViewer

TeamViewer – zdalne sterowanie komputerem na odległość.

Kiedy chcemy zapewnić pomoc zdalną za pośrednictwem Internetu lub sterować swoim własnym komputerem spoza domu, możemy skorzystać z paru dostępnych darmowo narzędzi. Co czyni TeamViewer najwygodniejszym z nich?

Jeden komentarz

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Undelete My Files Pro

Undelete My Files Pro to bardzo prosty program, służący do odzyskiwania danych z dysków HDD, pamięci Flash czy kart SD. Zobaczcie jak odzyskać skasowane pliki.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Zmniejszanie zdjęć – FOTOSIZER.

        Fotosizer to prosty program graficzny ze spolszczoną wersją. Pozwala na swobodną zmianę rozmiaru zdjęcia bądź serii zdjęć oraz oferuje kilka funkcji i filtrów graficznych, pozwalających na pewne operacje na konwertowanych zdjęciach.

3 komentarze

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Puzzle Quest 2 – Lochy, zamczyska, potwory

Lochy, zamczyska, podróże i potwory to tutaj coś normalnego. Gotów jesteś na walkę z agresorami, ciesząc przy tym oko starannie wykonanymi cut-scenkami i wciągającą fabułą w istnie bajkowej oprawie graficznej? Zapraszamy do Puzzle Quest 2, czyli gry, która zapewni Ci rozrywkę na długie godziny.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

WhatsApp Messenger – co warto o nim wiedzieć?

Smartfony bardzo często są wykorzystywane do komunikacji tekstowej. W tym celu powstaje bardzo wiele specjalnych aplikacji, jedną z nich jest WhatsApp. Czym różni się od produktów konkurencji? Przede wszystkim dostępnością na bardzo wielu platformach, ale to nie jedyna zaleta tego programu.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Gestures Beta, czyli co zrobić, żeby smartfon z Windows Phone był jeszcze bardziej „smart”?

Gestures Beta – gesty w telefonie w zasięgu ręki. Zobacz opis programu umożliwiającego zaprogramować smartfon z Windows Phone do sterowania gestami.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

Kraina Webmasteringu – start mini serii skierowanej do webmasterów, część pierwsza

Kraina Webmasteringu – start mini serii skierowanej do webmasterów, część druga

Zapraszamy do przeczytania drugiej części naszej nowej mini serii, w której poznacie przydatne serwisy dla Webmasterów.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>