One Touch Drawing – interesująca gra logiczna

Smartfon jest jednym z najlepszych sposobów na walkę z nudą w pociągu czy autobusie. Producenci oferują wiele ciekawych gier – jedną z nich jest przeznaczona na system Windows Phone aplikacja One Touch Drawing.

Ta gra nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pamięci urządzenia, nie wymaga też szybkiego procesora. Spokojnie będziemy mogli ją uruchomić nawet na słabszych telefonach z Windows Phone 8.1, takich jak Lumia 520. Rozgrywka polega na narysowaniu linii łączących kolejne punkty na planszy, przy czym pomiędzy dwoma punktami linię możemy poprowadzić tylko raz.

One Touch Drawing                    

To zadanie tylko na pozór wydaje się proste. O ile z początkowymi planszami nikt nie powinien mieć problemu, to z biegiem czasu rozgrywka staje się coraz bardziej wymagająca. Pojawiają się też dodatkowe utrudnienia, takie jak konieczność narysowania linii w określonym kierunku.

One Touch Drawing

Twórcy przygotowali 150 poziomów, są one ułożone w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Nie ma możliwości przejścia do kolejnej planszy jeśli nie ukończyło się poprzedniego poziomu, ale po potrząśnięciu telefonem aplikacja pokaże wskazówkę – punkt, od którego należy zacząć rysować. Warto też wspomnieć, że część plansz można przejść na kilka różnych sposobów.

One Touch Drawing

 

Pobierz One Touch Drawing

Wersja tej aplikacji na Androida i iOS na razie nie została wydana, ale w Google Play i App Store powinniśmy bez trudu znaleźć jej odpowiedniki.

 

* Wszystkie zdjęcia pochodzą od wydawcy gry – Blowing Nose.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu