Darmowe Destiny 2

Decyzja Bungie o darmowej wersji Destiny 2 oraz wypuszczeniu niezależnego dodatku. Zmiany rozgrywki, ekwipunku w grze i nowe DLC.

Twórcy Destiny zakończyli współpracę z Activision i odzyskali prawa do swojej produkcji. Po nieustających dyskusjach na forach gracze mają nadzieję, że dzięki tej decyzji Bungie rozwinie na nowo skrzydła i spełni nasze oczekiwania.  Developerzy zdecydowali o udostępnieniu za darmo podstawowej wersji oraz wszystkich misji, nagród, aktywności z pierwszego roku, czyli również dwa pierwsze dodatki Klątwa Ozyrysa oraz StrategOS. Całe połączenie będzie istnieć pod nowym tytułem Destiny 2: Nowe Światło.

Nadchodzą zmiany.

Ogłoszono zmianę na platformę Steam. To oznacza, że Destiny 2 zostanie usunięte z Battle.net i będzie dostępne na niej do 17 września. Będziemy mogli przez pewien okres czasu połączyć konto Steam z Battle.net i przenieść cały progres wszystkich postaci do platformy firmy Valve.

Zostanie wprowadzony cross-save PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. Co oznacza, że nie będziemy musieli mieć kilka kopii gry na każdy sprzęt, tylko każdy będzie mógł się między sobą łączyć w party i wspólnie prowadzić rozgrywkę. Będzie aktualizacje naszego ekwipunku pod nazwą Armour 2.0, który wprowadzi poszerzenie naszych pancerzy o statystki rodem z gier RPG. Będziemy mogli wyposażyć nasz sprzęt w większą ilość modów, gdzie będzie ich kilka typów, dzięki czemu otworzą możliwość graczom do stwarzania własnych kombinacji. Twórcy sugerują o pójściu w stronę gier MMO. Cały system PVP zostanie zbudowany na nowo od zera, więc zobaczymy Tygiel w nowej odsłonie.  Ponadto istnieją

Wraz z datą zmiany platformy, wychodzi nowy samodzielny dodatek Destiny 2: Twierdza Cieni, gdzie nie będziemy potrzebowali poprzednich dodatków. Akcja będzie toczyła się na Księżycu naszej rodzimej planety, gdzie będzie przebywać Eris Morn, która planuje przebudzić „coś” spod powierzchni naturalnej ziemskiej satelity. Zostanie dodany nowy rajd w lokalizacji Czarny Ogród, oprócz tego nowe misje, zadania, pancerze wraz z nowym ekwipunkiem oraz przepustkę sezonową na Sezon Nieśmiertelnych.

Jest to wersja standardowa wyceniona na 149zł. Oprócz niej jest wersja Deluxe, która zawiera cztery przepustki sezonowe oraz przedmioty w grze Eris Morn, w cenie 249zł. Każda z wersji jest już dostępna w pre-orderze na platformie Steamie.

Na koniec polecam obejrzeć trailer nowego dodatku:

*Grafiki pochodzą ze strony bungie.net

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu