Driver Booster czyli jak zaktualizować sterowniki.

Driver Booster to bezpłatne narzędzie do zarządzania sterownikami zainstalowanymi na naszym komputerze. Program zajmuje się wykrywaniem przestarzałych sterowników i ich aktualizacją.Jego praca nie odbija się negatywnie na stabilności systemu, co niestety często się zdarza w tego typu programach.

Sterowniki Windows - pobieranie i aktualizacja.

Podczas pierwszego uruchomienia program dokona analizy naszego sprzętu, która potrwa kilkanaście sekund. Następnie zostanie nam przedstawiona lista nieaktualnych sterowników. W celu dokonania aktualizacji wystarczy wcisnąć przycisk Uaktualnij Teraz i rozpocznie się proces pobierania sterowników. Podczas pobierania program zapyta nas czy nie chcemy wyposażyć się w wersję Premium jeśli ta opcja nas nie interesuje klikamy Free Download.

Sterowniki Windows - pobieranie i aktualizacja.

Pobieranie sterowników w zależności od ich ilości trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, należy więc uzbroić się w cierpliwość. Następnie program bez wyświetlania żadnych dodatkowych komunikatów przejdzie do instalacji sterowników. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników, bowiem cały proces wymaga od użytkownika tylko kilku kliknięć. Co więcej automatycznie stwarza Punkt przywracania systemu gdyby operacja aktualizacji się nie udała.

Sterowniki Windows - pobieranie i aktualizacja.

Podsumowując Driver Booster to program bardzo przydatny, przypominający nam o aktualizacjach sterowników do naszego sprzętu. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy z komputerem bez tego narzędzia.

Pobierz Driver Booster:

Strona producenta, w celu pobrania darmowej wersji programu kieruje, niestety do zawirusowanego polskiego serwisu dobreprogramy, dlatego polecam pobrać stąd:

http://www.instalki.pl/programy/pobierz/Windows/zarzadzanie_sterownikami/Driver_Booster.html

Ocena 10/10

+banalny w obsłudze
+nie wpływa negatywnie na pracę systemu
+poprawnie wykrywa sprzęt
+dostępny w języku polskim
+darmowy

Podziel się wiedzą z innymi

odpowiedź na "Driver Booster czyli jak zaktualizować sterowniki."

  1. Niestety u mnie się nie sprawdził. Zawiódł 2 razy, nie stworzył punktu przywracania systemu i rozwalił mi sterowniki. W moim komputerze jedynym źródłem internetu jest wi-fi i po aktualizacji sterowników mogłem przejść tylko do ustawień fabrycznych aby odzyskać wi-fi. A wiąże się to z instalacją systemu od nowa i wielu innych programów. I rzeczywiście zabiera to mnóstwo czasu. Aktualizując sterowniki tym programem na szczęście straciłem tylko czas, a kto wie czy nie zdarzyło by się coś gorszego.

    Odpowiedz

Komentarz do postu