League of Legends – jeśli przegapiłeś sporo straciłeś.

League of Legends zmiany w 2019. Czy Moba od Riot wciąż jest ciekawa i grywalna? Plusy i Minusy LoLa.

O LoLu pisaliśmy wam już w 2016. Od tamterj pory gra mocno się zmieniła. Nie tylko pojawiło się dużo nowym bohaterów do czego przyzwyczaił nas już Riot, ale także produkcja doczekała się upgrade’u grafiki. Jeśli graliście lub nie mieliście okazji zapraszamy do przeczytania naszej oceny i porównania z artykułem z przed trzech lat.

Rozgrywka.

            Zmianie uległa sama rozgrywka. Gra stała się mniej strategiczna a bardziej dynamiczna. Na ekranie o wiele więcej się dzieje. Również standardowe rozstawienie graczy jest teraz inne. Często można zobaczyć różne wariacje supportów. Aktualnie sporo graczy wybiera postacie na mida jako postacie wspierające.

            Ponad to często okresowo możemy spotkać nowe tryby gry. Zmieniono system rankingowy (dodano ligę na samym dole tabeli, dla początkujących graczy, co w zamyśle miało poprawić doznania na wyższych rangach. Jak jest rzeczywiście zdania graczy są mocno podzielone)

            Nowa szata graficzna, przemodelowanie wielu tradycyjnych postaci. Nie ma co ukrywać, że ktoś kto ostatni raz odpalił LoLa w 2016, może być zagubiony. Nawet menu nie przypomina już tego dawnego.

Reasumując.

            Jesteśmy pewni, że zmiany są na dobre, świadczy o tym nie malejące zainteresowanie produkcją, która wciąż bije nowe rekordy, także na polu E-sportowym. Przyglądamy się dalszym zmianom z zainteresowaniem i zachęcamy was żebyście odnowili znajomość z nowym League, a jeśli wciąż nie zagraliście to jest to świetny moment na poznanie produkcji.

Plusy 2016/2019
Było: znakomita grywalność, Jest: nowa zawartość wciąż podbija grywalność,
Było: piękna oprawa graficzna, Jest: poprawiona oprawa graficzna,
Było: gra jest darmowa, Jest: oczywiście wciąż możemy cieszyć się LoLem za darmo,
Było: nie jest wymagająca sprzętowo, Jest: mimo ciągłej pracy grafików, gra wciąż jest płynna, nawet podczas dużego zamieszania na ekranie.
Było: możliwość zbierania skórek za darmo, Jest: system jest utrzymywany, w dodatku na większe imprezy związane z LoLem, gracz ma szansę na jeszcze więcej darmowego sprzętu,
Minusy 2016/2019
Było: drogie RP, Jest: jeszcze droższe RP
Było: Crashe i częste aktualizacje, Jest: aktualnie rzadsze aktualizacje, jeśli występuje błąd na serverach zablokowane są tylko niektóre funkcje, wciąż jednak odpalimy grę w innych trybach.
Było: Mała ilość map, Jest: okresowo nowe tryby i mapy, na stałe wciąż klasyczne 5vs5 i 3vs3 plus Aram, w 2016 roku można było ostatni raz zagrać w tryb Dominion.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu