Odzyskiwanie danych – Undelete My Files Pro

Undelete My Files Pro to bardzo prosty program, służący do odzyskiwania danych z dysków HDD, pamięci Flash czy kart SD. Zobaczcie jak odzyskać skasowane pliki. Jego możliwości nie kończą się jedynie na odzyskiwaniu samych plików. Pozwala również na przywrócenie utraconej poczty elektronicznej, utworzenie awaryjnego obrazu dysku, który w razie awarii w łatwy sposób pozwoli nam na odzyskanie całej zawartości nośnika, oraz posiada opcję „wipe„, która bezpowrotnie kasuje dane z całego dysku. Niestety, ostatnie opcje dostępne są jedynie po zapłaceniu licencji.

Undelete My Files Pro - jak odzyskać skasowane pliki.

 

Program posiada schludne i dosyć ładne w swej prostocie menu, z którego otrzymujemy bezpośredni dostęp do poszczególnych opcji. Samego odzyskiwania danych posiadamy trzy tryby. Prosty File Rescue, który nie zadając pytań po prostu odszuka wszystko, co będzie w stanie, Media Recover, odszukujący jedynie utracone pliki multimedialne takie jak muzyka, obrazy czy filmy, oraz tryb nieco bardziej zaawansowany – Deleted File Search. Ten ostatni pozwala na sprecyzowanie parametrów takich jak: miejsce, w którym należy szukać, rozszerzenie pliku, jego rozmiar czy inne atrybuty.

Po zakończonej pracy programu wystarczy zaznaczyć interesujące nas dane do odzyskania i kliknąć Recover, a po wskazaniu docelowego miejsca pliki powrócą do użytku.

UndeleteMyFiles Pro 3.1

Link do pobrania ze strony producenta:

https://seriousbit.com/undeletemyfiles

Zalety programu:

+ Niewielki rozmiar aplikacji;

+ Bardzo proste i czytelne menu;

+ Dodatkowe opcje typu odzyskiwanie utraconej poczty;

Odzyskiwanie danych

O teorii odzyskiwania danych możemy poczytać w jednym z naszych artykułów:

« Odzyskiwanie danych – teoria niezbędna do zrozumienia procesu »

Będziemy systematycznie publikować materiały na temat użytecznych programów do odzyskiwania danych, wraz z linkami do pobrania z internetu. Zainteresowanych zachęcamy do lektury działu programów do odzyskiwania danych.

« Programy do odzyskiwania danych »

 

 

 

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu