Odzyskiwanie danych – Wise Data Recovery

Jeszcze jedna aplikacja z interfejsem tak prostym, jak tylko można sobie wyobrazić. Jego obsługa w zasadzie ogranicza się do wybrania nośnika i ewentualnie wprowadzenia rozszerzenia lub rozszerzeń pliku, według których zostanie przefiltrowana lista wynikowa. Zobaczmy, jak odzyskać utracone pliki.

 

Jak odzyskać utracone pliki - Wise Data Recovery

Dobrze radzi sobie ze wszystkimi typami danych. Odnajduje pliki multimedialne, obrazy, muzykę, klipy wideo, a także wszelkiego rodzaju dokumenty. Jego zdecydowaną zaletą jest czas działania. Skanowanie trwało kilkukrotnie szybciej niż w przypadku innych programów.

Wise Data Recovery również prezentuje strukturę plików i katalogów w postaci drzewa, co ułatwia nawigację. Po ukończeniu skanowania uzyskujemy dostęp do standardowych informacji takich jak rozmiar, data ostatniej modyfikacji pliku, jego ścieżka orz stan w jakim się znajduje, co jest pomocne przy określaniu czy nadaje się on do ratowania, czy też nie. Samo odzyskiwanie również jest bardzo proste. Wystarczy zaznaczyć interesujące nas dane i kliknąć odzyskaj.

Wise Data Recovery

Link do pobrania ze strony producenta:

http://www.wisecleaner.com/wise-data-recovery.html

Zalety programu:

+ Niewielki rozmiar aplikacji;

+ Bardzo prosta i intuicyjna obsługa;

+ Szybki czas działania;

+ Domyślnie ustawiony język polski;

Odzyskiwanie danych

O teorii odzyskiwania danych możemy poczytać w jednym z naszych artykułów:

« Odzyskiwanie danych – teoria niezbędna do zrozumienia procesu »

Będziemy systematycznie publikować materiały na temat użytecznych programów do odzyskiwania danych, wraz z linkami do pobrania z internetu. Zainteresowanych zachęcamy do lektury działu programów do odzyskiwania danych.

« Programy do odzyskiwania danych »

 

 

 

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu