StarCraft: Cartooned

Blizzard przychodzi do graczy z odświeżoną wersją kultowej już gry Starcraft Cartooned, tym razem w wersji kreskówkowej, sprzyjającej młodszym graczom.

Kultowa już strategia Starcraft obchodziła 21-lecie powstania. Xel’Naga, wymarła prastara rasa, która stworzyła Protosów i Zergów. Dzielni Protosi zbudowali potężne imperium, lecz Rój Zergów rozprzestrzeniał się szerząc rzeź i strach za sobą. Jedna z pierwszych gier, dzięki której rozwinął się e-sport, niesamowite rozgrywki ligowe. Umiejętności zarządzania naraz ekonomią i pozycjonowaniem wojsk. Wszystko po to aby przetrwać i zwyciężyć. W 2017 mogliśmy ujrzeć odświeżoną wersję dostosowaną „do naszych czasów” Remastered. Modele w wyższej rozdzielczość, obsługa panoramicznych monitorów. Oryginalna „stara” wersja została udostępniona dla wszystkich za darmo.

To nadal było zbyt mało i nadal można było usprawnić tą grę oraz poszerzyć grono odbiorców. Tak powstało kolejne, nowe ulepszenie, Starcraft: Cartooned. Cała kampania z odprawami misyjnymi, wszystkie jednostki i budowle, przyjemna prosta grafika i animacje, dosłownie cała gra została przerobiona w kreskówkowy styl. Niegdyś mroczne miejsce z dramatycznym, trzymającym w napięciu klimatem. Teraz w słodkiej, wręcz uroczej odsłonie. Dzięki tym krokom, tytuł może zostać skierowany do młodszej widowni lub po raz kolejny zachęcić starszych graczy, do ponownego powrotu.

Aby zagrać w Starcraft: Cartooned, potrzebujemy mieć na koncie battle.net w posiadaniu grę Starcraft: Remastered, który kosztuje 14,99 euro. Sam Starcraft: Cartooned kosztuje dodatkowe 9,99 euro, więc cały komplet w sumie kosztuje 24,98 euro, jeżeli nie mamy żadnej części układanki.

*Grafiki pochodzą z: news.blizzard.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu