W co najczęściej gramy na Androidzie?

Zobacz które gry mobilne zyskały w ubiegłym roku największą popularność. Przeglądamy 5 gier na Android ze sklepu Google Play.

Nie ma co ukrywać, ale wiele sytuacji, które wiążą się z czekaniem są dla nas o wiele ciekawsze gdy do dyspozycji mamy telefon z systemem Android. W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy posiadają i aktywnie używają smartfonów, a co za tym idzie instalują na nich gry, by umilić sobie czas. Dzisiaj przygotowałem dla Was ranking pięciu gier, które są najbardziej popularne – może akurat znajdziesz coś dla siebie? 🙂

Pokemon GO

Najpopularniejsze 5 gier na Android.

czyli nic innego jak Pokemony na telefon. Chyba każdy zdążył usłyszeć o wielkim „boom” kiedy to wszyscy zaczęli ściągać na swojego smartfona właśnie tą grę krótko po jej premierze, prawda? Niestety, ale tak szybko jak zyskała na popularności tak szybko ją straciła jednak licznik pobrań przekroczył magiczną liczbę 250mln! Robi wrażenie, prawda?

Pobierz grę ze sklepu Google Play: Pokemon Go

Clash Royale

Najpopularniejsze 5 gier na Android.

czyli gra, która stale zyskuje na popularności od momentu jej premiery. Jest to produkcja twórców Clash of Clans czyli gry, która wydaje się prosta, ale w rzeczywistości wymaga nie lada pomyślunku. Clash Royale to strategiczna gra łącząca w sobie MOB-y, karcianki, oraz tower defense. Zwolennicy gier strategicznych na PC z pewnością pokochają i spędzą długie godziny w rozgrywce.

Pobierz grę ze sklepu Google Play: Clash Royale

Traffic Rider

Najpopularniejsze 5 gier na Android.

czyli nic innego jak kolejne arcydzieło twórców poprzedniej wersji tej gry czyli „Trafic Racer” natomiast w tej części prowadzenie naszego motoru jest urozmaicone w większą ilość szczegółow, a co za tym idzie większa radością z gry! Dodany jest nowy tryb „kariera”, widok z perspektywy kierowcy oraz usprawnienia realnych dźwięków motoru i grafiki. Ponad 70 misji do wykonania i 27 różnych rodzajów motocykli zachęca do gry, prawda? 🙂

Pobierz grę ze sklepu Google Play: Traffic Rider

Slither.io

Najpopularniejsze 5 gier na Android. Poradnik komputerowy.

daleki kuzyn pospolitego i znanego wszystkim „Snake” za czasów Nokii 3310. Na pierwszy rzut oka ta gra wydaje się dosyć prosta i prymitywna, ale jednak jest coś co sprawia, że przyciąga miliony graczy… co to takiego? A no tabela wyników! Każdego dnia wielkie grono graczy stara się jak najlepiej sterować swoim wężem by prześcigać w rankingach swoich znajomych i udowodnić im kto jest tu najlepszy. Świetna gra na długą podróż autobusem czy siedzenie w poczekalni u lekarza. Uwaga… wciąga!

Pobierz grę ze sklepu Google Play: Slither.io

Dream League Soccer

Najpopularniejsze 5 gier na Android. Poradnik komputerowy.

tylko dla fanów/fanek piłki nożnej. Gra, która baaaardzo szybko zyskała dużą popularność i nie bez przyczyny, bo trzeba przyznać, ze twórcy zadbali nie tylko o doskonałą grafikę, ale także świetną mechanikę gry. Wiele trybów gry, możliwość utworzenia swojej drużyny i wiele więcej!

Pobierz grę ze sklepu Google Play: Dream League Soccer

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu