Aplikacje dla biegaczy, co wybrać zamiast Endomondo?

Endomondo to już historia, co w zamian? Jest alternatywa. Zobacz darmowe aplikacje do biegania

Wraz z nowym rokiem zakończyła się pewna epoka dla biegaczy i różnych innych sportowców lubiących spędzać czas, na świeżym powietrzu. W związku z powyższym przygotowaliśmy dla was propozycje, które wypełnią wam lukę, która powstała w ostatnim czasie. Tym bardziej, że z każdym dniem zbliżamy się do lata a to oznacza cieplejsze dni i większe szanse na lepszą sylwetkę.

Strava

            Otwarcie zestawienia zaczynamy od aplikacji Strava. Aplikacja jest dostępna na google play oraz dobrze znanego jabłka – App Store. Apka mocno przypomina w działaniu Endomondo, więc przerzucenie się na ten program nie sprawi Wam dużo problemów. Dzięki niej, wasz telefon sprawdzi w jakim czasie przebyliście dany dystans, w metrach lub milach, sprawdzi różnice wysokości a także przyzna całkiem motywujące nagrody w postaci „najszybciej pokonana mila lub najszybciej pokonany kilometr”. Działa w wersji darmowej.

https://www.strava.com/mobile

Runkeeper

            Drugą propozycją dla biegaczy będzie apka RunKeeper. Jej mocne strony po za tymi oczywistymi dla biegaczy to możliwość sprawdzania pogody, współdziałanie ze Spotify i przejrzystość interfejsu. Niestety jest anglojęzyczna co może być problemem dla niektórych użytkowników. Mimo to warta sprawdzenia. Działa w wersji darmowej.

https://runkeeper.com/cms/

MapMyRun

            Jeżeli tęskno wam za Endomondo i nie macie zamiaru się przerzucać, nic straconego gdyż Endomondo ewoluowało w MapMyRun. Niestety pozostanie w tym znanym sportowym świecie będzie was kosztowało. Czy warto? Możecie przez 3 miesiące nabierać przekonania, zupełnie za darmo.

https://www.mapmyrun.com/

Pace Control

            Jeżeli szukasz czegoś bardziej rozbudowanego to propozycja Pace Control będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątke. Apka mimo, że jest darmowa pozwala na wirtualne wyścigi, mierzanie międzyczasów, wirtualny cień biegacza, przewidywanie czasu na mecie i wiele innych. Warto się przyjrzeć tym bardziej, że cena 0 zł to uczciwa cena.

https://pacecontrol.pbksoft.com/pl/

Wybór?

            Wybór jest prosty. Wybieracie Wy i wybieracie to co wam najbardziej pasuje. Znacie jeszcze jakieś aplikacje, które są godne polecenia? A może mierzycie w płatne aplikacje do profesjonalnego użytku?

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu