Aplikacje do gier rankingowych – League of Legends i Counter Strike: GO

Przydatne aplikacje do gier rankingowych. Co zrobić aby awansować w CS, jak szybko awansować w LoL.

Istnieje grupa graczy, którzy po zainstalowaniu jakiegoś internetowego tytułu wybierają opcje grania tylko w rankingowe rozrywki nie przejmując się nabieraniem doświadczenia w tzw „normalach”. Doskonale ich rozumiem bo sam jestem graczem rankingowym. Towarzyszące temu emocje są niezapomniane. Nagły dopływ adrenaliny do krwi przy walce 1 na 1 w towarzyszącym odgłosie tyjącej bomby lub przyśpieszone tętno przy teamfigtcie to niezapomniane emocje.

            Często jednak wielu graczy pomija podstawy rozrywki pokroju rzucania smoke’ów w Csie lub odpowiedniego buildu w LoLu. Są oczywiście strony, które uczą takich rzeczy ale jednak wkuwanie ich na pamięć, albo zrzucanie gry na pasek aby podejrzeć następny ruch nie wydaje się dobrym rozwiązaniem. Dzisiaj z pomocą przedstawiam wam dwie aplikacje, które na pewno przełożą się na awans.

Catalyst – LoL

            Aplikacja jest świetna z jednego prostego powodu. Jest bardzo komplementarna.

Najważniejszą opcją jest oczywiście pokazywanie buildów do każdej postaci. Możemy wybrać buildu profesjonalne, opcjonalne, zestawy na topa, jng czy nawet Aram. Przydatną opcją jest też dobranie swojego własne buildu i zapisanie go w aplikacji, dzięki czemu nawet robiąc sobie przerwę od grania, możemy wrócić do naszych ustawień.

            Dzięki programowi możemy też poddać analizie nasz zespół, niczym jakbyśmy posiadali specjalnego trenera. Analityk dostarczy nam informacji o słabych stronach naszej drużyny, o tym czego się należy wystrzegać a także doradzi nam wybranie innej postaci.

            Z drobniejszych istotnych elementów apka zapewni nam podgląd online przywoływaczy, top banowanych postaci, dostęp do encyklopedii LoLa (jako fan lola muszę napisać, że to ekstra sprawa. Swego czasu w pierwszych sezonach taka encyklopedia była dostępna z poziomu gry. Przed startem mogliśmy poznać historię każdego czempiona). Podgląd E-sportu, a to wszystko za darmo i w dodatku po Polsku.

Smoke Center – CS:GO.

            Kolejna aplikacja, nieco mniej rozbudowana od poprzedniej za to dotykająca bardzo ważnego elementu gry jakim jest sposób używania granatów. Jeżeli utknęliście na jakimś etapie rankedów mimo dobrych umiejętności strzeleckich, może pora poćwiczyć rzut flashem?

            To co ta apka oferuje to podgląd na każdą ważną mapę przy możliwości filtrowania stron czy interesujących nas elementów.

            Możemy nauczyć się nie tylko rzucać smoke ale także innych granatów. To co bardzo cieszy apka uczy nie ze screenów a dostarcza filmik z opisem wykonania.

            Ostatnim ważnym elementem jest nauka przejść i skoków. To na pewno przyśpieszy poruszanie się po mapach. Sprawdźcie sami i dajcie znać o postępach. Apka tak samo jak poprzednia jest darmowa, minusem jest język angielski ale mówiąc szczerze jego znajomość nie jest tu niezbędna. Polecamy.

Hax 100%

            Aplikacje towarzyszące na pewno są wygodniejszym wyborem niż zrzucanie gry na pasek. U mnie w telefonie na pewno zostaną i chętnie zobaczę, czy przełożą się na lepsze wyniki. Czy znacie jeszcze jakieś aplikacje, które powinniśmy poddać testom? Piszcie i powodzenia w przyszłych rankingówkach.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu