Przydatne APKI. Nauka

Dziś zobaczymy, które aplikacje do nauki będą najbardziej przydatne na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

Nie od dziś wiadomo, że smartfony to kompaktowych rozmiarów komputery. Możemy je zabrać wszędzie, a dzięki systemom Android czy iOS możemy zrobić na nich praktycznie wszystko. Skoro aż tyle oferują to dlaczego by się dzięki nim nie uczyć? Dziś przedstawiam Wam TOP 4 przydatnych programów do nauki.

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

Aplikacje Solo Learn

Wpisując w wyszukiwarce sklepu z aplikacjami powyższego wydawcę, naszym oczom ukarze się sporo aplikacji do nauki programowania. Specjalistów w tej dziedzinie zawsze brakuje, a takie aplikacje pozwolą nam na zaznajomienie się z takimi językami jak C++, Python, Java, JavaScript, HTML, C#, SQL, CSS, PHP, jQuery oraz Ruby. Jak sami widzicie jest tego trochę. Dlatego, jeśli ktoś poświęcił swój czas na napisanie tych programów, mogą one pomóc nam w lepszym starcie w branży i są dostępne za darmo, to dlaczego z nich nie skorzystać?

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

Aplikacje Ubiparip

Ten wydawca z kolei pomoże przyszłym informatykom i nie tylko. Udostępnia on programy, w których znajdziemy zadania przygotowujące do różnych kwalifikacji zdawanych w Technikum. Informatycy, Ekonomicy, Gastronomicy i Mechanicy! Zajrzyjcie do sklepu, ściągnijcie apki, a kwalifikacja nie będzie Wam straszna. Nawet jeśli wkuliście wszystkie notatki program pomoże je przypomnieć i utrwalić.

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

EgzaminInformatyk.pl

Program skierowany już wyłącznie do przyszłych informatyków. W odróżnieniu od poprzedniej propozycji dla tego zawodu, ten wydawca oferuje w jednej aplikacji zadania ze wszystkich trzech czekających Was kwalifikacji zawodowych. Aplikacja od Ubiparip rozdzielała pytania z egzaminu na poszczególne aplikacje, tytułowane numerem kwalifikacji. Świetnie sprawdzi się w trasie na właściwy egzamin, kiedy będziecie chcieli sprawdzić się jeszcze raz. Do wyboru jedno losowe pytanie, arkusz testowy 40 pytań oraz wirtualny egzamin.

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

Eduweb

Patrząc na tytuł, z pewnością kojarzycie go ze stroną o tej samej nazwie. To dobry kierunek. Eduweb stworzyło aplikację mobilną, aby zainteresowani mogli jeszcze szybciej uzyskać dostęp do bazy kursów wideo, która dostępna jest także na stronie internetowej.

Przydatne APKI. Wybieramy najlepsze aplikacje do nauki.

Podsumowanie

To już wszystkie propozycje. Każda z nich jest warta uwagi. Jeśli wcześniej ich nie znaliście, chwytajcie czym prędzej urządzenia w dłonie i nadrabiajcie zaległości. Poniżej znajdziecie linki do sklepu, skąd możecie pobrać aplikacje z dzisiejszej TOP 4.

  1. SoloLearn
  2. Ubiparip
  3. Egzamin Informatyk.PL
  4. eduweb

Przydatne APKI. Zapowiedź serii.

* Zdjęcia pochodzą ze stron italianovero.com.pl, jezyki.studentnews.pl, sololearn.com, sklepu Play oraz eduweb.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu