Projekty Apple na 2017!

Co przyniesie nowy rok na rynku gadżetów od Apple. Przegląd nowości i projektów Apple 2017, którymi zajmie się potentat w tym roku. 

Nowy rok – nowe cele! Bez dwóch zdań 2017 będzie interesujący dla zwolenników firmy Apple. Na koniec grudnia ubiegłego roku firma dała znać użytkownikom, że pracuje nad rozwiązaniami, które zaskoczą nie jednego z nas!

Mac

Pierwsza konferencja Apple w roku 2017 została przewidziana na marzec. Potwierdzone jest, że będzie dotyczyć odświeżenia komputerów Mac. Potwierdzone jest, że nowe komputery będą obsługiwane przez najnowszą generację procesów Intel (Kaby Lake), a dodatkowo zamontowane zostaną karty graficzne od AMD z rodziny Polaris. Dodatkowo wiadomo już, że w drugiej połowie roku do sprzedaży wejdzie MacBook Pro w wersji 32GB.

Nowości Apple 2017. Co nowego zobaczymy w tym roku.

iPad

Na marcowej konferencji prawdopodobnie będzie można zobaczyć również trzy nowe iPady. Plotki mówią o wyświetlaczach LCD o przekątnych 9,7; 10,9 oraz 12,9 cala. Nowe iPady będą robiły wrażenie również dlatego, że zostaną wzmocnione 4 GB pamięci RAM LPDDR 4 oraz czterordzeniowe chipy A10X. Jeżeli wierzyć plotkom to prawdopodobnie nowe modele będą pierwszymi tabletami od Apple na których więcej nie zobaczymy już przycisku „Home„.

Nowości Apple 2017. Co nowego zobaczymy w tym roku.

iPhone

Chińscy dostawcy Apple nieoficjalnie zdradzili informacje na temat nowych modeli iPhone’ów – 7s oraz 7s Plus, które mają być usprawnieniem urządzeń z roku 2016, ale jednak z szybszym procesorem, lepszą kamerą oraz chipem A11.

Nowości Apple 2017. Co nowego zobaczymy w tym roku.

Ciekawostką jest specjalny model iPhone na dziesięciolecie firmy Apple, który prawdopodobnie będzie nosić nazwę iPhone X. Producent zrobił już nawet krótką prezentację urządzenia. Urządzenie będzie posiadało ekran OLED w rozdzielczości 4k, a obudowa będzie wykonana ze szkła. Dodatkowo zniknie wyżej wymieniany już przycisk „Home”, który zostanie zastąpiony ekranem. Będzie to możliwe za sprawą technologii 3D Touch połączoną z czytnikiem linii papilarnych, który zaś będzie połączony z wyświetlaczem.

Teraz pozostaje tylko czekać do marca i wtedy dowiemy się czy oczekiwania użytkowników zostały spędzone. Czytając różne opinie w internecie można dojść do wniosku, ubiegły rok przyniósł entuzjastom firmy Apple jedynie rozczarowanie – oby w tym roku nie okazało się tak samo!

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu