LG G Flex 2 – zakrzywiony ekran ciągle w modzie

Już w 2013 roku firma LG zaprezentowała zakrzywiony smartfon – LG G Flex. Zobaczmy jego następcę.Model z 2013 roku przyjął się dość dobrze, dlatego firma zdecydowała się pokazać jego następcę – LG G Flex 2. Posiada on ekran zakrzywiony w taki sam sposób jak poprzednik, a także bardzo mocne podzespoły.

LG G Flex2 zakrzywiony ekran w modzie

W czym może pomóc zakrzywiony ekran? W dużych telewizorach sprawia on że każdy punkt na wyświetlaczu jest tak samo odległy od widza. Natomiast w telefonie spełnia on nieco inne zastosowanie. Dzięki niemu smartfon jest poręczniejszy, a także wygodniej się go używa podczas rozmowy telefonicznej. Jakie są wady takiego wyświetlacza? Nie powinniśmy się obawiać o wytrzymałość, „wyprostowanie” modelu G Flex 2 nie powinno mu zaszkodzić. Dość istotną kwestią jest natomiast kwestia grubości takiego smartfona – wystaje on z kieszeni bardziej niż inne modele, więc noszenie go w spodniach może nie być zbyt wygodne.

LG G Flex2 zakrzywiony ekran w modzie

 

LG G Flex 2 działa pod kontrolą systemu Android w wersji 5.0. Procesor to Snapdragon 810 – jedna z najmocniejszych konstrukcji dostępnych obecnie na rynku. Ekran ma rozdzielczość FullHD, a jego przekątna wynosi 5,5”. Ilość dostępnej pamięci wynosi 32GB, co w porównaniu do najnowszych iPhonów nie jest wartością szczególnie imponującą, ale w wypadku produktu firmy LG mamy możliwość dokupienia dodatkowej karty Micro SD.

LG G Flex2 zakrzywiony ekran w modzie

 

Dla kogo skierowany jest ten smartfon? Zdecydowanie dla osób poszukujących nowości, kupujący nieprzekonani do zakrzywionego ekranu mogą zdecydować się na model LG G4 o podobnej specyfikacji technicznej.

* Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony lg.com.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu