Lokalizator Bluetooth od NTT

Wielu z nas, w natłoku obowiązków, gubi od czasu do czasu różne potrzebne przedmioty. Lokalizator Bluetooth pomoże nam uniknąć takich sytuacji.

Życie na pełnych obrotach, brak czasu na zrobienie dobrego posiłku i natłok obowiązków czyli podsumowując natłok informacji czasem sprawia, że zapominamy gdzie schowaliśmy portfel czy gdzie odłożyliśmy klucze. Według badań statystycznych każdego dnia poświęcamy około 20 minut na poszukiwania takich drobnostek. Na szczęście żyjemy w XXI wieku i z pomocą przychodzi lokalizator Bluetooth od NTT.

Lokalizator Bluetooth od NTT pomoże znaleźć potrzebne przedmioty.

Czym jest lokalizator Bluetooth NTT?

Jest to nic innego jak małe urządzenie, które może być zesparowane z naszym smartfonem przy pomocy technologii Bluetooth 4.0. Służy do wskazywania lokalizacji przedmiotów do których jest przyczepiony. Możemy go przypiąć do dowolonego przedmiotu: portfela, kluczy, pendrive, torebki itp., a do jego obsługi niezbędna jest zainstalowana aplikacja na naszym smartfonie. W momencie gdy chcemy znaleźć zagubiony przedmiot w aplikacji wybieramy opcję „alarm”, a nasz lokalizator zacznie wydawać sygnał dźwiękowy o ile przedmiot którego szukamy jest w zasięgu 25m, bo właśnie na taką odległość maksymalnie działa. Aplikacja może obsługiwać maksymalnie 10 przedmiotów jednocześnie, a przeskakiwać pomiedzy przedmiotami można bardzo łatwo wystarczy kliknąć w dzwoneczek po czym rozwinie nam się lista więc wtedy można szybko i łatwo wybrać przedmiot który nas interesuje.

Znajdź mnie„.

Bardzo ciekawa funkcja, która działa wręcz odwrotnie do tej opisanej powyżej. Dzięki niej możemy zlokalizować nasz telefon poprzed dwukrotne kliknięcie przycisku na lokalizatorze. W opcjach mamy możliwość wyboru dźwięku, który będzie rozbrzmiewał na telefonie w momencie użycia tej opcji. Oprócz sygnału dźwiękowego na telefonie zostanie wyświetlony komunikat, który został wywołany przez lokalizator.

Lokalizator Bluetooth od NTT pomoże znaleźć potrzebne przedmioty.

Reasumując te małe urządzonko jest bardzo, ale to bardzo przydatne a już na pewno dla ludzi, którzy nie mają czasu na sprzątanie. Stosy dokumentów, książek czy innego rodzaju rzeczy bardzo łatwo może „zakamuflować” nasz portfel czy kluczyki i przez marnowanie czasu na poszukiwanie na pewno spóźnimy się na umówione spotkanie. Cena urządzenia nie przekracza 50zł i jest dostępna w różnych kształtach i kolorach. Moim zdaniem warto wydać takie pieniądze i zaoszczędzić sobie czasu i często… nerwów 🙂

* Zdjęcia pochodzą z serwisu compunit.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu