NAVI Watch Face – aplikacja dla użytkowników smartwatchy

Pośród mobilnych aplikacji największą popularnością cieszą się te przeznaczone na smartfony i tablety. Można jednak zauważyć, że oraz częściej w sklepach pojawiają się smartwatche różnych producentów, dlatego aplikacji przeznaczonych na te urządzenia systematycznie przybywa.

NAVI Watch Face – recenzja, lista obsługiwanych modeli.

Jedną z nich jest NAVI Watch Face. Program ten jest bardzo prosty – oferuje dodatkowe tarcze do naszego inteligentnego zegarka. Możliwość zmiany wyglądu tarczy jest jedną z najbardziej chwalonych cech smartwatchy, a zaprezentowane w aplikacji wzory prezentują się naprawdę ciekawie. Powinny się one spodobać przede wszystkim fanom nowych technologii, gdyż daleko im od wyglądu zwykłych, metalowych zegarków.

NAVI Watch Face – recenzja, lista obsługiwanych modeli. NAVI Watch Face – recenzja, lista obsługiwanych modeli.

Oprócz wyglądu możemy edytować także kolory wyświetlanych elementów, a wszystkie ustawienia da się zmieniać także z poziomu telefonu komórkowego. Aplikacja obsługuje zarówno zegarki z okrągłym wyświetlaczem, jak i te nieco starsze, wyposażone w kwadratowy lub prostokątny ekran.

NAVI Watch Face – recenzja, lista obsługiwanych modeli.

Pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się poniżej:

Moto360, Moto 360 2nd gen (42mm, 46mm), LG G Watch R (lgwr), LG G Watch W100 (lgwg), LG G Watch, LG Watch Urbane (lgwu), Samsung Gear Live, Sony Smartwatch 3 (sw3), Asus ZenWatch, Asus ZenWatch 2, Huawei Watch.

Oczywiście z czasem będzie dodawana obsługa kolejnych, nowszych smartwatchy.

Aplikacja kosztuje w chwili obecnej 9,27 zł, ale w ofercie producenta znajdują się także inne, tańsze programy o podobnym zastosowaniu i nieco innym wyglądzie. NAVI Watch Face jest dostępny bezpośrednio w Google Play, pod podanym linkiem:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thaphlash.watch.navi&hl=pl

* Wszystkie zdjęcia pochodzą od Tha PHLASH.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu