Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część pierwsza

Zapraszamy na pierwszą część naszego redakcyjnego zestawienia najciekawszych premier gier, tym razem z trzeciego kwartału 2018.

Witajcie kochani. Nowy kwartał już nastał a wraz z nim nowiutkie zapowiedzi gier, które już niebawem ukarzą się na rynku. Jesteście ciekawi co czeka nas tym razem? Zapraszam zatem na część pierwszą.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część pierwsza

Bus Simulator

Kolejny tytuł mówi sam za siebie. Tym razem przyjdzie nam wcielić się w kierowcę autobusu miejskiego. Na graczy czeka masa licencjonowanych pojazdów oraz mapa nawiązująca do jednego z miast w Niemczech. Nie samym prowadzeniem kierowca żyje J Oprócz tego głównego zadania będziemy musieli także wydawać bilety oraz radzić sobie z różnymi przygodami, które podrzuci nam los. W grze tradycyjnie pojawi się kilka trybów rozgrywki, w tym kariera oraz tryb sieciowy. Premiera nastąpi 13 czerwca na „blaszaki”.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część pierwsza

The Wild Eight

W czerwcu, na komputery oraz konsole Microsoftu nowej generacji wydana zostanie survivalowa produkcja, w której będziemy prowadzeni przez fabułę opowiadającą historią ośmiu osób, które przeżyły katastrofę samolotu. Jak to zwykle bywa w grach tego typu, naszym zadaniem będzie rozwój postaci, tworzenie sprzętów pomocnych do przetrwania, rozwiazywanie przeróżnych zagadek czy walka ze zwierzyną zamieszkującą okoliczne tereny. Nie wszystkim może przypaść do gustu oprawa graficzna, gdyż będzie ona nieco komiksowa, jednak z ostateczną ocena wstrzymajmy się do premiery.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część pierwsza

Metal Fist

Jedyny tytuł w dzisiejszym zestawieniu, który dostępny będzie na platformach mobilnych tj. Android oraz iOS. Gra zostanie wydana w czerwcu i wypełniona będzie walką przeróżnych postaci, których w grze ma być dość sporo, a każda ma cechować się zróżnicowanym sposobem ataku oraz specjalnymi umiejętnościami. Oprócz tego, na gracza czeka masa broni i przedmiotów, które oczywiście będziemy mogli wykorzystać.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część pierwsza

The Last Night

Tym razem propozycja na 24 lipca. Tytuł ten ukarze się na komputerach osobistych oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. Będzie to przygodówka, w której gracz zesłany do miasta podzielonego na cztery różne lokacje, a każda z nich cechować się będzie odmiennym przebiegiem rozgrywki. Skoro już o niej mowa to przyjdzie nam się wcielić w agenta, który ma za zadanie wykonywać misje powierzane mu przez osoby prywatne. Do takich zadań należeć mogą między innymi kradzieże czy morderstwa.

Podsumowanie

Na dzisiaj to już wszystkie propozycje. Niebawem na łamach naszego bloga pojawi się kolejna część. Czekajcie cierpliwie i bądźcie czujni J Jak zwykle piszcie też w komentarzach jeśli zapomnieliśmy o jakimś tytule, zasługującym na swą obecność w tym zacnym gronie.

* Grafiki pochodzą ze strony gryonline.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu