Odzyskiwanie danych – Undelete 360

Program do bólu prosty, w wersji darmowej nie posiada żadnych dodatkowych opcji poza odzyskiwaniem danych. Pozwala na przywrócenie skasowanych plików zarówno z dysków HDD jak i wszelakiej maści pamięci przenośnych, kart SD, Pendrivów, pamięci Flash. Dobrze radzi sobie z większością znanych rozszerzeń zarówno dla dokumentów, plików audio, obrazów jak i klipów wideo.

 

Przywrócenie skasowanych plików - Undelete 360

W zasadzie jedyne, co możemy zrobić to nacisnąć przycisk Szukaj w lewym górnym rogu. Po wykonaniu tej akcji i wybraniu nośnika, na którym ma zostać przeprowadzony skan, wystarczy poczekać chwilę, aby pasek w prawym górnym rogu zapełnił się.

Kiedy cała operacja skończy się, otrzymamy dostęp do pokaźnej listy odzyskanych plików, jak i do informacji o ścieżce katalogu, w którym zostały znalezione, ich rozmiarze, dacie utworzenia i modyfikacji, oraz stanie. Aby je odzyskać wystarczy zaznaczyć interesujące nas pozycje i kliknąć Odzyskaj. Co ciekawe, domyślnie program posiada wiele wersji językowych do wyboru, w tym polską.

Undelete 360 2.1.6.25

Link do pobrania ze strony producenta:

http://www.undelete360.com/download.html

Zalety programu:

+ Niewielki rozmiar aplikacji;

+ Wybitnie prosta obsługa;

+ Polski język do wyboru;

Odzyskiwanie danych

O teorii odzyskiwania danych możemy poczytać w jednym z naszych artykułów:

« Odzyskiwanie danych – teoria niezbędna do zrozumienia procesu »

Będziemy systematycznie publikować materiały na temat użytecznych programów do odzyskiwania danych, wraz z linkami do pobrania z internetu. Zainteresowanych zachęcamy do lektury działu programów do odzyskiwania danych.

« Programy do odzyskiwania danych »

 

 

 

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu