Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale – część 2

Zobacz przegląd najnowszych gier, które pojawiły się na rynku w wakacje 2017. W części drugiej omawiamy 10 premierowych tytułów, które warto poznać.

Ciąg dalszy najciekawszych premier. W części drugiej nie zabraknie emocji na  świeżym powietrzu, zapachu spalin, a także ciekawych, wciągających przygód. Zapraszam więc do zapoznania się z kolejnymi reprezentantami naszego zestawienia.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Absolver

W sierpniu, na platformach PC, PS4 oraz XONE, zagości jakże ciekawa gra akcji. Tytuł ze stajni Ubisoft przeniesie nas do wymyślonego przez twórców świata. Tam główny bohater, którym przyjdzie nam pokierować, zostanie wojownikiem. Marzy on o byciu członkiem grupy strażników strzegących pokoju i stabilności. Oprócz fabuły, dla gracza oddany zostanie bogaty arsenał broni, różne kombinacje ataku, które sami będziemy mogli opracować oraz tryb multiplayer.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

F1 2017

Któż nie podziwiał popisów Schumachera, Vettela, Kubicy i innych kierowców na torze. Za każdym razem towarzyszyły nam ogromne emocje. Nie mniejsze zagoszczą na naszych komputerach, PS4 i XONE 25 sierpnia. Przyjdzie nam stanąć w szranki z najlepszymi, zarówno w trybie kariery jak i gry sieciowej. Codemasters zapewniło, iż edycja 2017 doczeka się licznych usprawnień względem poprzedniczki. Dla jeszcze większej zachęty dodam, że nie zabraknie bolidów klasycznych, a całość podsyci znakomita grafika.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Divinity: Original Sin II

Propozycja skierowana jedynie do posiadaczy „blaszaków”. Doczekacie się kontynuacji gry od Larian Studios. Cóż czeka na gracza tym razem? Ponownie otrzymamy możliwość poruszania się po dobrze znanym z pierwszej części świecie, w którym wcielimy się w bohatera uzbrojonego w specjalną, zakazaną moc. O krok za nami podążać będą wysłannicy Zakonu. Co jeszcze? Usprawniona mechanika gry i zmodyfikowany model walk ze znacznie poważniejszym klimatem, jaki fundował nam poprzednik. Musicie uzbroić się w cierpliwość, gdyż zagracie w tą pozycję dopiero 14 września.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Project CARS 2

Pierwsza edycja była świetna. Kolejna ma wnieść kilka poprawek. Będą to między innymi nowe lokacje. Przede wszystkim ma ich być więcej. Nasze pojazdy będziemy mogli dowolnie modyfikować pod kątem wizualnym i mechanicznym. Realistyczny symulator dla zawodowców, oferujący asysty dla nieco słabszych graczy pozwoli na pojedynki w trybie sieciowym, indywidualnym oraz kampanii dla jednego gracza. Całość otoczona świetną, dynamicznie zmieniającą się pogodą. Jesteście tak jak ja ciekawi co z tego wyszło? Przekonamy się o tym dopiero 22 września. Tytuł dostępny na PC, PS4 i Xboxa One.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

FIFA 18

Tej serii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ponownie przyjdzie nam rozgrywać interesujące spotkania w trybie kariery managerskiej czy indywidualnej. Oprócz tego tryb fabularny, turnieje i spotkania towarzyskie. Nie zabrakło także rozgrywek multiplayer. Wszystko wypełnia doskonała grafika i masa licencjonowanych klubów oraz zawodników. Nie możecie doczekać się najnowszej odsłony? Poczekacie na nią do 29 września. Fifa 18 dostępna będzie na platformy PC, PS3, PS4, X360, XONE oraz Nintendo Switch.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Destiny 2

We wrześniu, na komputery, PS4 i XONE, ukarze się kontynuacja strzelanki od studia Activision. Tym razem czeka na nas jakże ważna, rozbudowana fabuła oraz zmodyfikowana mechanika rozgrywki. Pamiętacie lokacje z pierwszej części? Teraz będą nowe, powiększone do niemal podwójnych rozmiarów. Dla osób lubiących odkrywać, po całej mapie rozrzucone będą skarby do odnalezienia. Całości dopełni znakomita oprawa graficzna.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Serial Cleaner

Powyższy tytuł to również przedstawiciel gier akcji. W nim przeniesieni zostaniemy do amerykańskich klimatów lat 70. Nasz bohater odpowiedzialny jest za ukrywanie ciał, wyrzucanie dowodów i zacieranie śladów jakiejkolwiek zbrodni. Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami miejsca w grze musimy posprzątać pozostając niezauważonym w oczach kręcących się dookoła policjantów. Podobnie jak poprzednia propozycja, ta również ukarze się we wrześniu i dostępna będzie na platformy PC, PS4 i XONE.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Scorn

Kolejna z wrześniowych premier, tym razem jedynie na PC-ty. W grze czeka na nas świat będący granicą jawy i snu. Podzielony na kilka połączonych nawzajem lokacji, składających się z materii organicznej, oddaje nam masę łamigłówek do rozwiązania. Do naszej dyspozycji, w miarę naszego rozwoju, dostępne będą coraz to nowsze umiejętności i bronie. Realistyczna grafika utrzyma nas w klimacie horroru na tyle mocno, by przez całą rozgrywkę potęgować w nas niepokój.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

Pro Evolution Soccer 2018

Drugi przedstawiciel gier piłkarskich, również przez wszystkich znany. W porównaniu do Fify, w najnowszej produkcji zabraknie bogatej liczby licencjonowanych klubów i piłkarzy, którzy pojawiać się będą pod innymi nazwami, w fikcyjnych klubach. Nie zabraknie natomiast licencji na rozgrywki Champions League  oraz Europa League. Premiera ujrzy światło dzienne we wrześniu i ukarze się na tych samych platformach co konkurentka, z wyjątkiem Nintendo Switch.

Przegląd najnowszych gier. Premiery z III kwartału 2017

NBA 2K18

Ostatnia z propozycji w naszym zestawieniu dalej pozostaje w klimacie sportowym, jednak tym razem mamy do czynienia z inną dyscypliną. Jak można wywnioskować po tytule, przyjdzie nam zagrać w kosza. Ta jakże popularna seria, będąca symulatorem wcześniej wspomnianego sportu, uraczy nas rozbudowaną formą rozgrywki w wielu trybach. Premiera we wrześniu na PC, PS3, PS4, X360, XONE oraz Nintendo Switch.

Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale – część 1

Podsumowanie

Jak zdążyliście zauważyć, trzeci kwartał obfity będzie w liczne produkcje, które pochłoną nasz czas na długie godziny. Dzięki nim, łatwiej nam będzie przetrwać chwile, kiedy wydane zostaną kolejne hitowe produkcje. Żegnam się z Wami i z tego miejsca zapraszam na ostatnią część zestawienia, która ukarze się za trzy miesiące.

 

* Grafiki pochodzą ze strony gryonline.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu