WhatsApp Messenger – co warto o nim wiedzieć?

Smartfony bardzo często są wykorzystywane do komunikacji tekstowej. W tym celu powstaje bardzo wiele specjalnych aplikacji, jedną z nich jest WhatsApp. Czym różni się od produktów konkurencji? Przede wszystkim dostępnością na bardzo wielu platformach, ale to nie jedyna zaleta tego programu.

WhatsApp Messenger recenzja

O ile wśród aplikacji do rozmów głosowych nie ma zbyt dużego wyboru, to w temacie programów do wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych dzieje się bardzo wiele. Przez naszego smartfona możemy m.in. korzystać z klientów poczty email, a także różnych aplikacji do obsługi wiadomości SMS. W sklepach z aplikacjami dostępnych jest wiele programów do komunikacji za pośrednictwem sieci, np. Facebook Messenger, Google Hangouts czy właśnie WhatsApp.

WhatsApp Messenger recenzja

Omawiana aplikacja, według producentów wyróżnia się na tle innych dużą niezawodnością. Korzystając z programów takich jak połączony z Facebookiem Messenger często możemy zauważyć, że powiadomienia przychodzą z dużym opóźnieniem, lub też nie przychodzą wcale, a WhatsApp ma wyeliminować ten problem.

Komunikator oczywiście posiada wszystkie popularne funkcje, takie jak wysyłanie emotikon, zdjęć czy filmów. Oprócz tego oferuje m.in. możliwość dzielenia się notatkami głosowymi czy chociażby swoją lokalizacją. Program może też integrować się z kontaktami w pamięci telefonu.

WhatsApp Messenger recenzja

WhatsApp jest dostępny na bardzo wielu platformach. Oznacza to, że skorzystamy z niego nie tylko na najpopularniejszych urządzeniach z Androidem i iOS. Producent przygotował także wersję przeznaczoną na Windows Phone, BlackBerry, a nawet na platformę Symbian i starsze urządzenia Nokii. Użytkowanie aplikacji przez pierwszy rok jest darmowe, co można uznać za wyjątkowo długi okres próbny. W kolejnych latach koszt wynosi 0,99 USD za rok, czyli w przeliczeniu około 3,70 zł.

WhatsApp Messenger recenzja

 

Pobierz WhatsApp Messenger 

* Wszystkie zdjęcia pochodzą od WhatsApp Inc.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu