Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

TeamViewer

TeamViewer – zdalne sterowanie komputerem na odległość.

Kiedy chcemy zapewnić pomoc zdalną za pośrednictwem Internetu lub sterować swoim własnym komputerem spoza domu, możemy skorzystać z paru dostępnych darmowo narzędzi. Co czyni TeamViewer najwygodniejszym z nich?

Jeden komentarz

Menadżer plików na Androida – ES File Explorer

ES File Explorer to menedżer plików, który możemy używać w systemie Android. Znajdziesz tu opis programu, wady i zalety, link do pobrania ze sklepu Google.

0 komentarzy
Kanarek – aplikacja do sprawdzania jakości powietrza

Kanarek – Aplikacja powie ci czy warto iść na spacer.

Jak sprawdzić jakość powietrza w smartfonie, czy powietrze w twojej okolicy spełnia Unijne wymogi? Trujące powietrze w Polsce. Wszystko o aplikacji Kanarek.

0 komentarzy

LG K10 2017 – low endy znów atakują

Bierzemy dziś na warsztat smartfon LG K10 2017. Czy ten niskobudżetowy telefon wart jest zainteresowania? Zobacz jego zalety i wady.

0 komentarzy

Jak sprawdzić czy Twój mail oraz facebook zaatakowali hakerzy?

Wielu z Was zastanawia się czy nasze konto na faceboooku przypadkiem nie jest zainfekowane aplikacją, która publikując posty na naszej tablicy ma być powodem kłopotów naszych znajomych. Czy też nasz adres mailowy nie jest już bazie hakerów. Warto zatem sprawdzić czy nasze hasło do poczty internetowej nie zostało np. skradzione. Jak to zatem zrobić? Poniżej…

0 komentarzy

Przegląd najciekawszych smartfonów w cenie do 500 zł

Najbardziej rozpromowanymi smartfonami są oczywiście te najdroższe, nazywane przez wiele osób flagowcami. To właśnie w nich znajdują się najmocniejsze podzespoły, najlepsze ekrany oraz najnowsze rozwiązania techniczne prezentowane przez producenta. Jednak nie wszyscy użytkownicy chcą wydawać na swój nowy telefon 2-3 tysiące złotych. Właśnie dla nich powstają tak zwane smartfony budżetowe. Najczęściej są to mniejsze wersje…

0 komentarzy
Huawei P10  - odgrzewany kotlet? Recenzja telefonu.

Huawei P10  – odgrzewany kotlet?

Zobacz, czego można spodziewać się po nowym modelu Huawei P10. Czy smartfon okaże się godny zainteresowania. Jakie są jego jego zalety i wady.

0 komentarzy
Lego LIFE czyli Facebook dla dzieci! Poradnik komputerowy.

Lego LIFE czyli Facebook dla dzieci!

Lego LIFE – recenzja dziecięcego portalu społecznościowego.

0 komentarzy

Corsair Void RGB Wireless – słuchawki dla graczy

Recenzja bezprzewodowych słuchawek Corsair Void RGB Wireless. Czy sprawdzą się jako słuchawki dla graczy. Zalety i wady słuchawek.

0 komentarzy
zakupy w chinach

Zakupy w Chinach. Poradnik.

Jeśli planujesz zakupy w Chinach i szukasz porady kogoś, kto już nie raz te zakupy robił, ten poradnik jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury. Zaczynami przygodę z zakupami z Chin Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu w naszym kraju panuje moda na kupowanie przeróżnych rzeczy w Chinach. Świadczy o tym chociażby ogromna liczba…

Jeden komentarz
Jak zabezpieczyć swój komputer przed atakiem hakerskim

Hasła, Wirusy, Bezpieczeństwo w internecie – Czyli jak zabezpieczyć komputer?

Sprawdzamy jak zabezpieczyć komputer przed kradzieżą danych i atakiem hakerskim. Ustawianie haseł 2020. Antywirusy, zabezpieczanie hasłem.

2 komentarze

Zobacz więcej >>>