Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Opera NEON - nowe podejście do przeglądania stron internetowych

Opera NEON – nowe podejście do przeglądania stron internetowych

Mamy nową przeglądarkę od Opery pod system Windows oraz Mac – Opera Neon. Zobaczmy co w niej pojawiło się ciekawego i innowacyjnego.

0 komentarzy
Windows 10 vs. 8.1

Windows 10 vs. 8.1. Pojedynek wydajności.

Z każdą kolejną wersją systemu Windows zastanawiamy się jak wygląda jego wydajność w porównaniu do poprzedniej wersji. Aby dowiedzieć się jak to wygląda w przypadku nowego Windows 10 i jego poprzednika oznaczonego numerem 8.1 przeprowadziłem kilka testów

9 komentarzy

Klasyczne telefony komórkowe w porównaniu ze smartfonami

Wiele osób decydując się na zakup nowego telefonu staje przed wyborem: klasyczny telefon komórkowy czy smartfon? Z poniższego artykułu dowiecie się jakie są zalety i wady obydwu grup urządzeń.

3 komentarze
Pixel C- wydajny tablet według Google

Pixel C – wydajny tablet według Google

Google ma swój udział w większości sprzedawanych tabletów poprzez swój system – Android. W niektórych przypadkach na obudowie urządzenia oprócz nazwy producenta pojawiało się także logo marki należącej do Google, czyli Nexus. Takie urządzenia charakteryzowały się niemodyfikowanym przez producentów Androidem i zostały ciepło przyjęte przez kupujących, także ze względu na niewygórowaną cenę i spore możliwości.

0 komentarzy
Recenzja Google SKY. Przeczytaj zanim zainstalujesz.

Google Sky – Astronomia nie tylko dla profesjonalistów.

Darmowe zwiedzanie kosmosu w twoim telefonie. Jeśli szukasz aplikacji ma swój smartfon, Google SKY może okazać się niezłą propozycją.

Threshold 2 - Aktualizacja Windows 10

Threshold 2 – Aktualizacja Windows 10 do wersji build 1511 – jakie zmiany, jakie nowości?

Niedawno pojawiła się na serwerach Windows Update spora aktualizacja przeznaczona dla systemu Windows 10 – jej oficjalna nazwa to Threshold 2.

Jeden komentarz
Najlepsze nakładki systemowe. 6 ciekawych launcherów Android.

Przydatne APKI. Personalizacja

Zobacz, naszym zdaniem najlepsze nakładki systemowe dostępne w sklepie Google Play.

0 komentarzy

Czym kierować się przy wyborze urządzenia mobilnego do pracy?

Smartfon, tablet czy laptop? Które urządzenie wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

0 komentarzy

Lokalizator Bluetooth od NTT

Wielu z nas, w natłoku obowiązków, gubi od czasu do czasu różne potrzebne przedmioty. Lokalizator Bluetooth pomoże nam uniknąć takich sytuacji.

0 komentarzy
Huawei

Huawei ShotX – smartfon wyróżniający się na tle innych

Zapraszamy na kolejny artykuł, którego bohaterem będzie Huawei ShotX. Czy zawojuje on rynek swoim nietypowym, obrotowym aparatem? Przeczytajcie.

0 komentarzy
TeamViewer

TeamViewer – zdalne sterowanie komputerem na odległość.

Kiedy chcemy zapewnić pomoc zdalną za pośrednictwem Internetu lub sterować swoim własnym komputerem spoza domu, możemy skorzystać z paru dostępnych darmowo narzędzi. Co czyni TeamViewer najwygodniejszym z nich?

Jeden komentarz

Zobacz więcej >>>