Przydatne APKI. Antywirusy

Jeśli szukasz programu antywirusowego dla smartfona, zobacz przegląd programów antywirusowych dostępnych na rynku. Wybierz antywirus na android.

Jaki antywirus na Android

Każdego razu, gry korzystamy z internetu, czyhają na nas liczne niebezpieczeństwa. Niekiedy sami jesteśmy sobie winni, a czasami zupełnie nie mamy pojęcia, że nasze urządzenie zostało zainfekowane. Tak czy inaczej, w obu przypadkach potrzebujemy programu antywirusowego. Przed Wami TOP 4 najlepszych na platformę Android.

Przydatne APKI. Jaki antywirus na Android. Przegląd programów.

Avast Mobile Security

Program, podobnie jak wersja komputerowa, ochroni nas przed niechcianym, szkodliwym oprogramowaniem. Posiada wbudowaną bazę wirusów, którą sam regularnie aktualizuje, aby nic nie zagroziło naszym sprzętom. Dodatkowo, mobilna wersja programu zablokuje niechciane połączenia, zoptymalizuje pamięć operacyjną, usunie niepotrzebne dane oraz przetestuje szybkość połączenia Wi-Fi.

Przydatne APKI. Jaki antywirus na Android. Przegląd programów.

AVG

Dzięki tej propozycji, poza podstawową ochroną, producent oddał nam możliwość skanowania aplikacji i gier w czasie rzeczywistym, lokalizację urządzenia w przypadku zgubienia lub kradzieży, optymalizację baterii czy język polski do wybrania jako język aplikacji. W sklepie Play jest dostępny w kilku wersjach, niektóre są płatne. Poniżej jednak znajdziecie link do wszystkich, udostępnionych przez AVG Mobile.

 

Przydatne APKI. Jaki antywirus na Android. Przegląd programów.

Kaspersky Antivirus

Szkodliwe oprogramowania szpiegujące, trojany, wirusy i inne niechciane przez nas „bonusy”, dzięki tej aplikacji nie znajdą się na pokładzie naszych słuchawek oraz tabletów. Poza opcjami, dostępnymi u konkurencji, Kaspersky między innymi pochwalić się może sterowaniem z poziomu Smartwatcha, opartego na platformie Android Wear. Pozycja dostępna jest za darmo.

 

Przydatne APKI. Jaki antywirus na Android. Przegląd programów.

Eset Mobile Security

Program występuje w dwóch wersjach, podstawowej i Premium. Druga z nich pozwoli na ustawienie harmonogramu skanowania, skanowanie podczas ładowania oraz proaktywną funkcję Anti-Theft, o której szerzej przeczytacie chociażby w opisie aplikacji, w sklepie. Podstawowa wersja zapewnia jedynie podstawową ochronę, jednak nie przeszkadza to w zebraniu świetnych opinii i sporej liczbie pobrań. Poniżej link do pobrania.

 

Przydatne APKI. Jaki antywirus na Android. Przegląd programów.

Podsumowanie

To, jaką propozycje chroniącą Wasze urządzenia przed oprogramowaniem typu Malware wybierzecie, zależeć będzie od prywatnych preferencji. Większość oferuje podobną funkcjonalność, dlatego niezależnie od wyboru, każdy będzie wywiązywał się ze swoich obowiązków najlepiej jak umie, a także niektóre, niedostępne u innych konkurentów opcje, być może przechylą szalę na korzyść właśnie tego programu.

Przydatne APKI. Zapowiedź serii.

* Zdjęcia pochodzą ze stron avast.com, eset.com, kaspersky.pl, avg.com, pixabay.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu