Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
PCMark - test wydajności systemu

PCMark – testowanie wydajności systemu pod kątem określonych zastosowań.

Program do symultanicznego testowania wydajności systemu pod kątem określonych zastosowań. PCMark recenzja programu, link do pobrania darmowej wersji.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Glary Utilities optymalizacja Windows

Glary Utilities – jak zachować system w dobrej kondycji po dłuższym czasie używania

W miarę upływu czasu w każdym komputerze pojawia się coraz więcej niepotrzebnych plików, pozostałości po usuniętych aplikacjach, nieaktualnych skrótów czy zbędnych pozycji w autostarcie. Nawet w uporządkowanym systemie nie da się wykluczyć możliwości spowolnienia go poprzez wyżej wymienione powody. Pomocny będzie nam tu zestaw narzędzi o nazwie Glary Utilities 

Jeden komentarz

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

VPN - czyli jak ominąć geolokalizację

VPN – czyli jak ominąć geolokalizację i korzystać z amerykańskich serwisów.

Jak ominąć geolokalizację, by móc bez przeszkód korzystać z amerykańskich serwisów takich jak Netflix, Pandora? Zadanie okazuje się nader proste, wystarczy pobrać i zainstalować odpowiedni program, by lotem błyskawicy zmienić swoją lokalizację i przenieść się np. do Stanów.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Pandora Recovery

Pandora Recovery wydaje się programem z pozoru nieco bardziej skomplikowanym. Po uruchomieniu jednak zostaniemy od razu wprowadzeni do kreatora, który poprowadzi nas „za rączkę” przez cały proces i ułatwi możliwie jak najbardziej pracę z narzędziem i odzyskiwanie plików.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Programy do poczty eMail-Test Foxmail

Który program do poczty eMail okaże się najlepszy? Testujemy Foxmaila.

Pierwszym programem, który wzięliśmy pod lupę jest program rodem z Chin. Rozpoczynamy test Foxmail.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Przydatne APKI. Antywirusy

Jeśli szukasz programu antywirusowego dla smartfona, zobacz przegląd programów antywirusowych dostępnych na rynku. Wybierz antywirus na android.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Warhammer a Warhammer 40000, porównanie uniwersum.

Warhammer – O co w tym wszystkim chodzi?

Artykuł kierujemy przede wszystkim do tych, którzy nie mieli dużej styczności z tytułowym uniwersum Warhammer, wyjaśnimy czym jest, jak zacząć z grą przygodę. I „o co w tym wszystkim chodzi?”

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Lara Croft GO – perypetie pani archeolog przeniesione na scenę mobile.

Lara Croft GO – perypetie pani archeolog przeniesione na scenę mobile

Recenzja mobilnej wersji bestsellera serii Tomb Raider – Lara Croft GO. Oceniamy oprawę graficzną, wyszukujemy zalety i wady gry.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

Przechowywanie danych w chmurze – Dropbox.

Chmura – jest to technologia polegająca na udostępnianiu użytkownikowi aplikacji lub przestrzeni dyskowej na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu nie ma potrzeby przechowywania wszystkich danych na dysku twardym komputera. Jest to też bezpieczna i wygodna opcja dla użytkowników, którzy chcą korzystać ze swoich plików na wielu różnych urządzeniach w różnych miejscach. Dzięki chmurze nie musimy nosić przy sobie pendrivie…

0 komentarzy

zobacz więcej >>>