Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
test komputera cpu-z

Testujemy komuter za pomocą CPU-Z

Kolejny, darmowy program z naszego niezbędnika pozwalający przeprowadzić test komputera. Recenzja, opis, link do pobrania ze strony producenta.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Phising or Spoofing

Phishing oraz spoofing – co to jest i jak się chronić?

Spoofing to nic innego jak celowe wysyłanie maili, których dane nagłówkowe, przede wszystkim nazwy i adresu e-mail nadawcy, zostały zmienione tak żeby odbiorca był przekonany, że została nadana z innego adresu. W praktyce to wygląda tak: użytkownik odbiera list, w którym jest podane zaufane źródło, a w rzeczywistości został on wysłany przez atakującego. Fałszywy e-mail…

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

Pulpit zdalny Chrome – zdalne sterowanie komputerem przez przeglądarkę.

Jak sterować zdalnie komputerem – Pulpit zdalny Chrome. Wszystko o aplikacji od Google. Instrukcja użytkownika krok po kroku.

Jeden komentarz

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Undelete 360

Program do bólu prosty, w wersji darmowej nie posiada żadnych dodatkowych opcji poza odzyskiwaniem danych. Pozwala na przywrócenie skasowanych plików zarówno z dysków HDD jak i wszelakiej maści pamięci przenośnych, kart SD, Pendrivów, pamięci Flash.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Symantec Ghost – tworzymy obraz systemu.

Ponowna instalacja systemu operacyjnego jest niemal zawsze najbardziej radykalnym sposobem na rozwiązanie kłopotów z funkcjonowaniem oprogramowania. Wielu użytkowników preferuje metodę sięgania po płytę instalacyjną w razie wystąpienia problemów, oczyszczając w ten sposób jednocześnie pewną część miejsca na dysku twardym.

2 komentarze

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Jak grać na telefonie w produkcje przeznaczone na Game Boy’a? Aplikacja My Boy!

Wielu z nas pamięta czasy, kiedy na rynku konsoli przenośnych królowały urządzenia takie jak Nintendo Game Boy Advance. Były pozbawione realistycznej grafiki 3D, za to pozwalały grać w klimatyczne gry, takie jak kolejne serie Pokemon czy The Legend of Zelda.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Aplikacje na telefon do gier rankingowych. CS:Go/Lol

Aplikacje do gier rankingowych – League of Legends i Counter Strike: GO

Przydatne aplikacje do gier rankingowych. Co zrobić aby awansować w CS, jak szybko awansować w LoL.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Lara Croft GO – perypetie pani archeolog przeniesione na scenę mobile.

Lara Croft GO – perypetie pani archeolog przeniesione na scenę mobile

Recenzja mobilnej wersji bestsellera serii Tomb Raider – Lara Croft GO. Oceniamy oprawę graficzną, wyszukujemy zalety i wady gry.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

Przechowywanie danych w chmurze – Dropbox.

Chmura – jest to technologia polegająca na udostępnianiu użytkownikowi aplikacji lub przestrzeni dyskowej na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu nie ma potrzeby przechowywania wszystkich danych na dysku twardym komputera. Jest to też bezpieczna i wygodna opcja dla użytkowników, którzy chcą korzystać ze swoich plików na wielu różnych urządzeniach w różnych miejscach. Dzięki chmurze nie musimy nosić przy sobie pendrivie…

0 komentarzy

zobacz więcej >>>