Big O – wszystko w jednej skrzynce

PlayStation 4, Xbox One X, stacja do Switcha oraz potężny komputer został umieszczony „pod jednym dachem”, ciesząc się swobodą platform w Big 0.

Odwieczna walka podczas wyboru sprzętu, konsola czy jednak komputer jest bardziej opłacalny do ogólnego użytku lub gamingu. Z pomysłem przychodzi Origin PC, który obchodzi 10-lecie powstania i połączył potężny komputer wraz ze wszystkimi konsolami w jednym pudełku.

Konsola i PC

Ogromna obudowa zawiera w sobie konsolę PlayStation 4 i Xbox One X, które zostały wyjęte z swoich oryginalnych obudowach. Zostały lekko zmodyfikowane wyposażając je w dyski SSD o pojemności 2TB. Umieszczono niestandardowy system chłodzenia cieczą. W przednim panelu znajduje się stacja dokująca dla Nintendo Switch, która działa na tej samej zasadzie co oryginalna. Przejdźmy do najpotężniejszej jednostki czyli samego komputera oraz jego specyfikacji:

Specyfikacja
Płyta główna: MSI MEG Z390 GODLIKE
Procesor: Intel Core i9-9900K
GPU: NVIDIA TITAN RTX
RAM: 64 GB CORSAIR Dominator Platinum RGB (4×16)
Dysk pamięci: 14 TB Seagate BarraCuda oraz 2x 2 TB Samsung 970 EVO NVMe
Chłodzenie: niestandardowe chłodzenie cieczą CRYOGENIC oraz CORSAIR RGB
Zasilanie: 1000W EVGA SuperNOVA G3
Dodatkowa karta: Elgato Game Capture 4K60 Pro

Wszystko w jednym miejscu, co pozwala nam korzystać z każdej platformy. Niestety Origin PC, został stworzony jedynie „na pokaz”. Nie jest nigdzie dostępny do kupienia, lecz cały sprzęt został wysłany do „Unbox Therapy”, gdzie możemy zobaczyć „bestię” w podczas funkcjonowania.

*Grafiki pochodzą z: originpc.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu