Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale – część 1

Prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, premiery gier 2017, jakie pojawiły się na rynku w okresie wakacyjnym. Część pierwsza to przegląd 8 tytułów.

Trzeci kwartał roku kojarzy nam się z okresem wakacyjnym oraz początkiem roku szkolnego. Jest to także gorący okres, w którym na światło dzienne wychodzą różne ciekawe produkcje. Najciekawsze z nich znalazły się w moim zestawieniu, którego część pierwszą właśnie czytasz.

Najciekawsze premiery gier 2017 roku - trzeci kwartał.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Na 11 lipca 2017 roku zaplanowano premierę odświeżonej wersji dwunastej odsłony. Co czeka na gracza? Przeniesie się on do fantastycznego świata, gdzie cały czas trwa wojna dwóch mocarstw. Główny bohater przyłączy się do ruchu oporu i wyruszy w podróż, w której będziecie musieli mu pomóc. Oprócz fabuły spotkamy się także z nowoczesną oprawą graficzna i odświeżoną ścieżką audio. Studio Square-Enix przewidziało premierę tylko na konsolę Playstation 4.

Najciekawsze premiery gier 2017 roku - trzeci kwartał.

Visage

Ostatniego dnia lipca przygotujcie się na prawdziwy horror. Pierwsza produkcja studia SadSquare będzie skupiona na ponurym domostwie, w którym mieszkające rodziny popadają w obłęd doprowadzający do zbrodni. Zadaniem głównego bohatera, w którego przyjdzie się nam wcielić, jest ucieczka z tego budynku oraz wyjaśnienie tajemnic. Z pewnością strachu doda nam realistyczna grafika dzięki silnikowi Unreal Engine 4 i wsparciu technologii VR. Premiera dotyczy platform PC, PS4 oraz XONE.

Najciekawsze premiery gier 2017 roku - trzeci kwartał.

Return 2 Games: Book of Demons

Druga produkcja z gatunku fantasy w dzisiejszym zestawieniu pochodzi ze studia Thing Trunk. Jak to ma miejsce w tego typu produkcjach, głównym nurtem jest walka dobra ze złem. Naszym zadaniem jest walka z demonami oraz wycieczki do miasta w celu wymiany ekwipunku. Jesteś fanem Diablo i masz komputer lub Xbox One? Jeśli tak, to uzbrój się  w cierpliwość i czekaj do lipca 2017.

Najciekawsze premiery gier 2017 roku - trzeci kwartał.

The Long Dark

Znajdujesz się w świecie dotkniętym burzą geomagnetyczną. Wokół nie działa żadne urządzenie elektroniczne. Nie masz nawet łatwego dostępu do wody i jedzenia. Na dodatek zbliża się sroga zima. Jesteś skazany tylko na siebie. Potrafisz pomóc głównemu bohaterowi, wcielając się w jego postać? Jeśli tak, o tym czy uda ci się przetrwać, dowiesz się pierwszego sierpnia na PC, XONE lub PS4.

Najciekawsze premiery gier 2017 roku - trzeci kwartał.

Hellblade: Senua’s Sacrifice

Siedem dni po survivalu w „The Long Dark” będziecie mogli zagrać w kolejną produkcję Fantasy. Studio Ninja Theory, dla posiadaczy PC lub PS4, przewidziało trzecioosobową  grę akcji. W mrocznym świecie, wraz z wojowniczką Senuą, przeniesiecie się do świata umarłych, by tam stawić czoła przeciwnikom, będąc uzbrojonym jedynie w miecz. Całość ubrana będzie w grafikę na wysokim poziomie.

Hellblade Senuas Sacrifice. Psychoza i dramatyczna podróż Senuy.

Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale 2017 roku.

Agents of Mayhem

Grupa dowodzona przez Persephona Brimstone staje przed zadaniem pokrzyżowania planów grupie L.E.G.I.O.N. Na początku misji musimy wybrać trzy osoby do naszego składu spośród dostępnych herosów i to z nimi będziemy próbowali pokonać  Doktora Babylona. Pomiędzy postaciami możemy przełączyć się w każdej chwili, aby tylko osiągnąć sukces. W walce pomoże nam też zróżnicowany arsenał broni. Bitwa rozpocznie się 18 sierpnia na platformie PC, PS4 i XONE.

Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale 2017 roku.

Ruiner

Tytuł studia Reikon Games, podobnie jak poprzednia propozycja, przeznaczony jest na trzy najpopularniejsze platformy. Polska ekipa przewidziała dla nas świat przyszłości, w którym nie zabrakło brutalności i niesprawiedliwych sytuacji. Gracz staje do walki z korporacją rządzącą miastem. On sam jest zaś podłączony do wirtualnej rzeczywistości, a bronić się może bronią palną lub białą. Grafika, utrzymana w komiksowym stylu, zapewne będzie naprawdę dobrej jakości, dzięki silnikowi Unreal Engine 4.

Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale 2017 roku.

Uncharted Zaginione Dziedzictwo

Dobrze wszystkim znana seria dostępna jedynie na Playstation 4, ujrzy światło dzienne 22 sierpnia. Jest to fabularne rozszerzenie czwartej części serii, działające samodzielnie. Przejmujemy kontrolę nad Chloe Frazer, by w Indiach, razem z Nadine Ross, znaleźć starożytny artefakt. Duży nacisk położono na aspekty związane ze skradaniem. Na tym, w znacznej mierze, opierać się będzie nasza podróż.

W drugiej części nie zabraknie spalin i zielonej murawy. Pewnie już wiecie o czym mówię. Czy macie racje?

Najciekawsze premiery gier w trzecim kwartale – część 2

* Grafiki pochodzą ze stron  gryonline.pl, sadsquarestudio.com,

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu