Pogromcy – czyli nieugięta walka ku chwale i bogactwu

Zobacz naszą recenzję popularnej gry RPG – POGROMCY opis gry oraz adresy linków do gry.

Chwyć za broń, przyodziej ciężką zbroję i ruszaj ku zwycięstwu przeciw hordzie groźnych potworów ! Jeśli interesują Cię ciągłe zmagania z bezlitosnymi i trudnymi do pokonania przeciwnikami, pośród wręcz odczuwanego na własnej skórze mrocznego klimatu, to nie zwlekaj dłużej ! Oto przed Tobą, drogi czytelniku, owiana niemałą sławą gra RPG zwana Pogromcami.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Gra Pogromcy jest grą fabularną, która dzieje się w czasach triumfu miecza i tarczy. Jest to produkcja, która oferowana jest na przeglądarkę internetową oraz, dzięki firmie ALLMobile, na Androida, iOS oraz Microsoft Windows. Gra Pogromcy jest bardzo wysoko oceniana przez graczy. Przewaga pozytywnych ocen kilkakrotnie przewyższa niezadowolenie odbiorców. Więc w czym tkwi sukces tej produkcji? Przekonajmy się !

O co tutaj chodzi?

„Wracając z wyprawy spotykasz Wilka – Musisz stawić mu czoło, aby przejść dalej’’ – takimi oto słowami rozpoczyna się nasza przygoda w grze. Gra Pogromcy jest produkcją polegającą na cyklicznym atakowaniu potworów i bossów, za które oczywiście dostajemy nagrody w postaci złota, srebra oraz niekiedy solidnego ekwipunku. Cykliczność gry polega na tym, iż nasz protagonista może walczyć co dwie godziny, a czas pomiędzy walką jest swoistym „odpoczynkiem” przed kolejną próbą morderczych zmagań. Tuż po pokonaniu pierwszego oponenta, niejednego gracza dosięgnie spore zdziwienie i zda sobie pewnie pytanie po nosem : dobrze, pokonałem tego zwierza, ale co dalej? Otóż jeśli oczekiwaliście jakichkolwiek historii fabularnych, monologów głównego bohatera na temat trudnych przepraw czy nawet NPC-ów z którymi można porozmawiać to niestety jesteście w błędzie.

Gra absolutnie nie prowadzi gracza za rączkę i nie daje mu nawet wskazówek co ma robić. Jesteśmy tutaj zdani wyłącznie na siebie, co dla niektórych może być minusem, a dla innych sporym plusem. Dlaczego? Otóż już na początku należy tutaj wspomnieć, że najważniejszym atutem gry jest… siła wyobraźni gracza. Zaczynając grę, użytkownik nie ma możliwości wyboru jakiejkolwiek klasy postaci. To my sami określamy, na podstawie wyboru odpowiedniego dla siebie kompletu zbroi i broni, jaką profesją się pałamy. Dzięki temu więc możemy stać się łucznikiem, rycerzem, kusznikiem, zwiadowcą, wojem, wybrańcem, możnowładcą, zarządcą oraz wieloma innymi postaciami. Wybór jest naprawdę ogromny, a powstałe kombinacje ubioru świetnie definiują nasz image. Zbroje dzielą się obecnie na sześć kategorii: zwykłe, niezwykłe, rzadkie, epickie, legendarne i epickie.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Wspomniane komplety możemy ze sobą właśnie łączyć, dzięki czemu sami decydujemy o unikalnym wyglądzie naszego bohatera. Jest to pomysłowe rozwiązanie twórców, jednakże istnieje też druga strona medalu. Wybrany ekwipunek (zakładając, że jest on z tej samej kategorii) różni się od siebie tylko wyglądem, więc statystyki przedmiotu naszej postaci są takie same dla łuku, jak i dla miecza na danym poziomie. Skoro mowa o statystykach, nasz bohater posiada trzy podstawowe charakterystyki.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Są nimi Moc, Zdrowie i Pancerz. Moc odpowiada za obrażenia zadawane przeciwnikom. Zdrowie odpowiada za naszą wytrzymałość na polu bitwy, a jeśli spadnie do zera – przegrywamy. Pancerz natomiast decyduje o umiejętności niwelowania części obrażeń, które otrzymujemy od wrogów.

Umiejętności.

Następną wartą uwagi kwestią są umiejętności.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

 

Jest ich całkiem dużo i rozwijanie ich zdecydowanie podnosi nasze szanse na pokonanie coraz to silniejszych potworów oraz innych graczy na arenie czy w koloseum.

Tryby rozgrywki

Gra jest niezwykle rozbudowana i co najważniejsze, regularnie, już od paru lat twórcy gry wciąż dbają o nowe atrakcje i aktualizacje gry. W grze Pogromcy istnieje wiele trybów rozgrywki, a są to między innymi:
Inwazja – Wraz z innymi graczami walczysz z hordą potworów, każdego dnia o określonej godzinie. Cel trybu: pokonanie armii wroga, zdobycie uciekających powozów ze złotem, walka o pierwsze miejsce z ocalałymi graczami.
Turniej bohaterów – Tryb podzielony jest na kilka rund. Celem rozgrywki jest bycie najlepszym wojownikiem wśród innych aktywnych graczy.

Bitwa o Tron – Wraz ze swoim klanem walcz z innymi klanami o terytorium w świecie gry.

Oblężenie wież – Jest to również walka między klanami. Jeden klan losowo staje się obrońcą, a drugi agresorem. Tryb rozgrywki polega na zdobyciu przez atakujących jak najwięcej wież (z trzech możliwych), które są bronione przez oponentów.

Trudno się tu nudzić.

Dodatkowo produkcja ta oferuje szereg zadań, dzięki którym możemy się wzbogacić o kolejne złote monety. Questy te polegają głównie na podniesieniu poziomu naszego ekwipunku, nabycie kosztownych run wspomagających bądź pokonanie określonej liczby wrogów w jakimś trybie rozgrywki.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Gra Pogromcy podzielona jest na ponad 10 rozdziałów, a każdy zakończony jest ciężką do przejścia walką z bardzo wytrzymałym bossem.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne. Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Kiedy go pokonamy, do naszego ekwipunku trafia jego głowa, która staje się naszym trofeum. Trofea te kolekcjonujemy, tym samym dostając między innymi dodatkowe profity w postaci zwiększonych statystyk naszego bohatera.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Klany

Kolejną i nie ostatnią atrakcją gry są wcześniej wspomniane klany. W grze Pogromcy możemy stworzyć swój własny klan lub dołączyć do już istniejącego. Jaką drogę byśmy nie wybrali, zawsze są z tego powodu wielkie korzyści. Przede wszystkim można, razem ze swoim klanem, podjąć się długiej i wymagającej walki ze smokiem. Są ich trzy rodzaje : zielony, niebieski i czerwony. Każdy kolejny jest coraz silniejszy, ale jednocześnie po pokonaniu tak wielkiej gadziny jesteśmy w stanie otrzymać naprawdę sowitą zapłatę w postaci złota lub nawet legendarnych przedmiotów!

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Ponadto, przynależność do klanu daje wiele bonusów każdemu z członków dzięki rozbudowywaniu budynków klanowych.

Pogromcy opis, linki do gry RPG oraz pobrania na urządzenia mobilne.

Co jeszcze można powiedzieć.

Gra Pogromcy opiera się na banalnej mechanice rozgrywki oraz bardzo starannie i dokładnie wykonanej szacie graficznej. Przedstawia się ona jedynie na imponujących rysunkach. W grze brak jakichkolwiek animacji walki, czy nawet oprawy dźwiękowej, przez co rozgrywka dla niektórych może stać się nieco odpychająca, bądź nawet demotywująca do dalszych starań.

Główną walutą w tej grze jest złoto, które możemy pozyskać na wiele sposobów. Gra nagradza nas za codzienną aktywność skromnym datkiem, tak samo jak za podjęcie dwukrotnego wyzwania na koloseum. Ponadto, każdego dnia możemy uzyskać złoto walcząc z bossami co dwie godziny. Na szczęście dzienna liczba złota możliwa do uzyskania dzięki tym walkom jest ograniczona, dzięki czemu nawet zapalczywy gracz nie czuje noża na gardle, by punktualnie, co dwie godziny walczyć o kolejną garść golda. Twórcy uatrakcyjnili grę kołem promocji, które co parę dni, na określony czas, obowiązują każdego gracza. Dotyczą one najczęściej wyprzedaży ekwipunku w sklepach, zawsze do -50% wyjściowej ceny.

Poradnik do Pogromców – czyli jak stać się silnym bohaterem

Kolejnym typem promocji jest otrzymanie od twórców dodatkowego, bonusowego złota w przypadku, kiedy zakupi się za prawdziwe pieniążki określoną ilość golda. I tym oto sposobem dochodzimy do kwestii mikropłatności. Pomimo wielu pozytywnych ocen, starsi gracze często skarżą się na twórców, twierdząc, iż w zaawansowanym stadium gry nie da się nic osiągnąć bez wyłożenia własnych pieniążków. Dzieje się tak z tego powodu, gdyż później by zakupić lepszą zbroję należy zapłacić tak dużo złota, iż aby uzbierać tą przytłaczającą sumę należy bez żadnego progresu grać nawet parę miesięcy ! I tutaj nasuwa się pytanie : czy naprawdę jest to gra F2P (Free To Play) czy może P2W (Pay to win). Decyzja należy do Was. Niemniej jednak, zdecydowanie polecam !

Ocena gry:

Plusy:

– Bardzo rozbudowana gra, wiele trybów, możliwości
– Ciągłe aktualizacje wprowadzane przez twórców
– Produkcja nie wymaga od gracza poświęcania dużej ilości czasu na rozgrywkę
– Bardzo ładna szata graficzna
– Satysfakcja z pokonanego bossa po kilku- tygodniowych, miesięcznych zmaganiach
– Potrzeba wspomagania się wyobraźnią (zależy od gracza)

Miusy:

– Brak muzyki, przez co trudniej wczuć się w klimat gry
– Ogromne trudności z pozyskiwaniem złota w późniejszej fazie gry
– Im dalej zajdziemy, tym trudniej o postęp w grze
– Mizerna fabuła gry, potrzeba wspomagania się wyobraźnią (zależy od gracza)

W grę możesz zagrać korzystając z tych źródeł:

Przeglądarka internetowa: www.mrush.pl

Pobierz grę Pogromcy:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.avenger.gamepl&hl=pl

iOS:    

Mobile Phone: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/niszczyciele-online/9nblggh0llqk

Podziel się wiedzą z innymi

odpowiedź na "Pogromcy – czyli nieugięta walka ku chwale i bogactwu"

  1. Typowy gniot P2W, bez kupowania złota progres przy trochę późniejszej fazie gry nie istnieje. Przykład? Obecnie posiadane zadanie to kupienie 2 run epickich lub lepszych. 1 runa epicka to 20k golda (na hiper promocji 10k golda) a więc potrzeba od 20-40k golda na to jedno zadanie a codziennie za logowanie dostajemy 5g + za walkę z potworem nawet nieudaną 2x 11g 😀

    Odpowiedz

Komentarz do postu