Dragon Mania Legends

Jeśli zastanawiasz się w co grać, na pewno pomoże Ci nasza recenzja Dragon Mania Legends. Poznaj grę i nasze wrażenia z gry, jej wady i zalety.

Pamiętacie gry z serii pokemon? Gdzie występowały stworzenia o różnych typach mocy? Żywioły ognia, ziemi, powietrza i wiele innych. Długo nie było podobnej gry, aż do momentu, kiedy powstała tytułowa gra o smokach.

Recenzja Dragon Mania Legends

Gracz wciela się w trenera, którego zadaniem jest hodowla i tresura jego pupilów. Do dyspozycji ma kilka podstawowych smoków o pojedynczych żywiołach. Dzięki legowisku, dwa dowolne smoki mogą łączyć się wydając na świat coraz to nowsze i potężniejsze stworzenia. Przykładowo połączenie smoka ognia oraz powietrza spowoduje powstanie nowego, posiadającego oba żywioły.

Gracz do dyspozycji ma 4 różne terytoria. Pierwsze darmowe, kolejne do wykupienia. Pieniądze zdobywane są podczas walki w „trybie fabularnym”, z innymi przeciwnikami w sieci,  dzięki zajmowanym kopalniom, głaskaniu pupili, itd.

Recenzja Dragon Mania Legends

Każdy żywioł pupila można ulepszać w akademii, dzięki pieniądzom oraz zwojom zdobywanym podczas walk. Żywioły posiadają unikalne zdolności, np. ogień zadaje obrażenia wszystkim przeciwnikom, powietrze obniża obrażenia zadawane przez przeciwnika, ziemia tworzy tarczę na sojusznikach, itd. Tak jak to było w tradycyjnych Pokemonach, smoki są odporne na pewne żywioły, na inne zaś podatne. Dla przykładu smok z główną mocą pustki (void), podatny jest na elektryczność, z kolei elektryczny stwór jest bezsilny przeciwko roślinności.

Recenzja Dragon Mania Legends

Niestety, jak każda gra, Dragon Mania posiada swoje „haczyki”. Jednym z nich jest wymóg dostępu do internetu. Drugim jest długie oczekiwanie, praktycznie na wszystko. W przypadku legendarnych smoków, gracz może czekać na wyklucie nawet 2-3 dni. Kolejnym są punkty walk. Co godzinę gracz otrzymuje ich 4 na walki online i 3 na walki fabularne. Niestety potyczki często trwają 1 min, przez co po 10 minutach jesteśmy bezsilni. Mimo wszystko gra spełnia swoje cele i daje wiele radości w przypadku rywalizacji, jak i prowadzenia własnej hodowli. Gracz nie jest przymuszany do niczego, może budować gdzie chce, co chce. Jest w stanie spersonalizować swoją wioskę wedle własnych potrzeb i zachcianek.

Gra oferuje liczne eventy, codzienne darmowe nagrody oraz wiele nowości dla graczy regularnie uczęszczających.

Wady:

– długi czas oczekiwania na wyklucie nowego smoka,

– godzinne czekanie na odnowę „mocy” umożliwiającej kolejne starcia z przeciwnikami,

– na wyższych poziomach wysoki czas oczekiwania na tworzenie pożywienia

Zalety:

+ znakomita oprawa graficzna,

+ rewelacyjny system walk,

+ rozbudowana możliwość tworzenia nowych smoków,

+ walki zarówno w „trybie fabularnym” jak i online

Pobierz za darmo na  Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM

Pobierz za darmo na  iOS:

https://itunes.apple.com/us/app/dragon-mania-legends/id882507985?mt=8

Pobierz za darmo na  Windows Phone:

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/dragon-mania-legends/9wzdncrdh42t

Przeczytaj inną recenzje tej gry:

Dragon Mania Legends – wciągająca gra dostępna na wszystkich platformach mobilnych

Podziel się wiedzą z innymi

4 odpowiedzi na "Dragon Mania Legends"

 1. Witam
  czy ktoś mi pomoże jak wyłączyłam dragon mania legends i włączyłam jeszcze raz nagle miałam level 11 a miałam 37 proszę niech ktoś mi pomoże byłam bardzo smutna takim przypatkiem pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Witam,
  Może nam ktoś pomóc?
  Mojej koleżance nagle zacięła się gra i musiała zaczynać od początku.
  Czy jest jakiś sposób na to?
  Poproszę o jak najszybszą odpowiedź.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. Ktoś powie jak odzyskać konto , bo musiałem fona zresetować i wszystko mi zniknęło ? a wydałem na to trochę pieniędzy i miałem wysoki lvl i dobre smoki ???

  Odpowiedz
 4. Witam
  Może ktoś będzie w stanie mi pomóc , zacieła mi się dragon mania na etapie pokonania pierwszego zamku nie mogę iść dalej cały czas jestem uwięziony na etapie walki ze smokiem ze statku mama walkę

  Odpowiedz

Komentarz do postu