8 Ball Pool – stół do bilarda, który zabierzesz do kieszeni

Prezentujemy recenzję mobilnej gry 8 Ball Pool. Omówimy, jak przeprowadzić rozgrywkę, jak sterować grą, wykażemy jej zalety i wady.

8 Ball Pool – stół do bilarda, który zabierzesz do kieszeni

W życiu dorosłych ludzi, po ciężkim dniu/ tygodniu pracy, nadchodzi czas na wyczekiwany relaks. Najlepiej jest wypoczywać w gronie przyjaciół. Trzeba wtedy szukać większego miejsca, na przykład klubu lub pubu. W tym drugim, przeważnie są trzy elementy, dzięki którym czujemy się wyluzowani. Są to mecze, piwo oraz bilard. Skupmy się na tym ostatnim, bowiem od teraz będziecie mogli uderzać bile w dowolnym miejscu, zarówno pracy, jak i na kanapie przed telewizorem.

8 Ball Pool – stół do bilarda, który zabierzesz do kieszeni

Rozgrywka

Jak zdążyliście pewnie zauważyć, tematyką gry są rozgrywane partie bilarda. Programiści zaprojektowali dla gracza trzy tryby. Są to odpowiednio: Turniej, Pojedynek 1 vs 1 oraz Praktyka. Na samym początku zalecam skierowanie się w tą ostatnią drogę. Dzięki niej, nabierzecie nieco wyczucia, poznacie zachowania kija i piłki, a po tym nie będzie już dla Was żadnego trudnego rywala. Pojedynki odbywają się z realnymi przeciwnikami z całego świata. Nie dziwi również obecność rankingu, w którym będziemy pięli się w górę lub spadniemy w dół, wszystko zależeć będzie od tego, jak będziemy sobie radzić na wirtualnym stole.

8 Ball Pool – stół do bilarda, który zabierzesz do kieszeni

Sterowanie

Przez całą grę ograniczać się będziemy do trzech elementów. Kierunek, w którym chcemy uderzyć, a tym samym bilę, miejsce na kuli, jakie poczuje „cios” zadany przez wirtualny „patyk” oraz siła temu towarzysząca. Wszystkie te ruchy wybieramy przez przesuwanie palcem po wyświetlaczu naszego urządzenia. Proste prawda?

8 Ball Pool – stół do bilarda, który zabierzesz do kieszeni

Podsumowanie

Gra nie należy do bardzo rozwiniętych tytułów, o zaawansowanej fizyce czy wciągającej fabule. Stworzona została po to, aby miło spędzić czas, niezależnie gdzie obecnie się znajdujemy, ile mamy wolnej gotówki oraz jaka panuje obecnie pogoda za oknem. Zawsze możemy sięgnąć do kieszeni, wyjąć słuchawkę, włączyć 8 Ball Pool i móc w pełni cieszyć się chwilą. Produkcja dostępna jest za darmo, a mnie pozostaje jedynie gorąco Was zachęcić do ściągnięcia jej na urządzenia mobilne.

Zalety:

  • Prosta w obsłudze
  • Darmowa
  • Nie zawiera zbędnych elementów
  • Rywalizujemy z prawdziwymi ludźmi

Wady:

  • Nie odnotowano

Platforma testowa: Android, 2GB RAM, CPU Snapdragon 616 1,50 GHz octa-core, GPU Adreno 405

* Grafiki pochodzą ze stron wallpapersafari.com, tapeciarnia.pl oraz sklepu Play.

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu