CSR Racing 2 – najlepsze mobilne wyścigi na 1/4  mili

CSR Racing 2 – wyścigi samochodowe na 1/4 mili, dostępne na Android i iOS. Z naszej recenzji dowiesz się wszystkiego by zdecydować czy pobrać grę.

Recenzja CSR Racing 2. Mobilne wyścigi na 1/4 mili.

Od czasu premiery pierwszej części filmu „Szybcy i wściekli”, gdzie scena końcowego wyścigu Briana z Domem „od świateł do świateł” zdołała na stałe wbić się w naszą pamięć, minęło sporo lat. Nie przeszkadza to jednak twórcom gier, którzy od tamtej pory postanowili przenieść wyścigi w takiej formie do ich własnych produkcji. Tak więc, ku uciesze graczy, wraz z postępem technologii otrzymujemy coraz lepsze zabijacze czasu. Jednym z nich jest CSR Racing. Dziś przetestuję jego następcę.

Recenzja CSR Racing 2. Mobilne wyścigi na 1/4 mili.

Wprowadzenie w rozgrywkę

Na samym początku, po kilku filmikach przerywnikowych, mamy możliwość sprawdzenia się na tym dystansie Fordem Mustangiem. Po przejechaniu trasy, gra przenosi nas do garażu, któremu można nadać miano kryjówki, jak miało to miejsce w pierwszej części Need for Speed Most Wanted. Tam znajdziemy sześć kategorii, w dolnej części ekranu. Dzięki nim możemy kolejno: zwiedzić salon, w celu kupna wozu(o nich powiem nieco więcej w kolejnym akapicie),  Rare Imports(znajdziemy tam wozy, części lub dodatki ukryte pod kartami), ulepszenia, modyfikacja ulepszeń, wygląd oraz wyścig. Trasy rozlokowane są na wirtualnej mapie, która podaje nam punkty z informacją. Mówi czy będziemy mieli do czynienia ze zwykłym wyścigiem, pojedynkiem z gangiem, wyzwaniem dziennym bądź wyścigiem w trybie live, czyli z innymi graczami na całym świecie.

Recenzja CSR Racing 2. Mobilne wyścigi na 1/4 mili.

Salon samochodowy

W grze znajdziemy ogromną bazę aut. Na chętnych emocji czeka bowiem aż dwadzieścia osiem marek wozów. Bez problemu znajdziemy tu klasę niższą, w której zagości chociażby Fiat 500 czy klasę wysoką, z pojazdami pokroju Ferrari czy Lambo. Wszystkie zostały podzielone na pięć kategorii, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by znaleźć interesujący nas model według producenta.

Recenzja CSR Racing 2. Mobilne wyścigi na 1/4 mili.

Tuning

Seryjnym setupem niczego raczej nie zdziałamy dlatego w CSR Racing 2 znajdziemy opcje ulepszeń. Ta dzieli się na trzy podgrupy: kupno i montaż części, ustawienia modyfikowanej części oraz wizualne poprawki. W pierwszej z nich znajdziemy po pięć klas podzespołów dla silnika, turbo, skrzyni biegów, wydechu, opon, hamulców oraz nitro, by móc modyfikować na przykład rozkładem czasu i mocy doładowania N2O. W ostatniej grupie możemy zmienić malowanie, dodać naklejki, wypełnić tablicę rejestracyjną dowolną nazwą do siedmiu znaków, polakierować zaciski hamulcowe oraz zmienić tapicerkę wewnątrz pojazdu.

Recenzja CSR Racing 2. Mobilne wyścigi na 1/4 mili.

Podsumowanie

Gra, w moim odczuciu jest jedną z najlepszych w swojej kategorii, jak nie najlepszą. Mamy tu wszystko, co powinno znaleźć się w grze wyścigowej. Zdarzyć się jednak mogą niekiedy problemy z wydajnością aplikacji. Mikropłatności również nie przeszkodzą w czerpaniu radości z rozgrywki, więc nie mogę zakończyć recenzji bez polecenia tej produkcji. Znajdziecie ją w sklepie Google Play oraz iTunes.

Zalety:

  • liczba wozów
  • rozbudowany tuning
  • grafika

Wady:

  • sporadyczne problemy z płynnością

Pobierz CSR Racing 2 na Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.naturalmotion.customstreetracer2&hl=pl

Pobierz CSR Racing 2 na iOS

https://itunes.apple.com/us/app/csr-racing-2/id887947640?mt=8

Platforma testowa: Android, 2GB RAM, CPU Snapdragon 616 1,50 GHz octa-core, GPU Adreno 405

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu