Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część druga

Gry trzeciego kwartału 2018. Zapraszamy na drugą część naszego redakcyjnego zestawienia najciekawszych premier gier. Nie przegap żadnej nowości.

Witajcie kochani. Nowy kwartał już nastał a wraz z nim nowiutkie zapowiedzi gier, które już niebawem ukarzą się na rynku. Jesteście ciekawi co czeka nas tym razem? Zapraszam zatem na część drugą.

Poznaj gry jakie ukazały sięw trzecim kwartale 2018.

The Banner Saga 3

24 lipca na komputery, konsole PS4, XONE oraz na Nintendo Switch wydana zostanie gra strategiczna, będąca już trzecia odsłoną dobrze nam znanej sagi. Tytuł ten będzie kontynuował wydarzenia zapoczątkowane we wcześniejszych odsłonach. Na gracza ponownie czekać będzie ostateczna walka dobra ze złem, w której do dyspozycji będziemy mieli grupkę postaci, cechujących się odmiennymi umiejętnościami i posiadanym ekwipunkiem.

Stuntfest

Ostatniego dnia lipca, wyłącznie na „blaszaki” trafi sandboxowy tytuł, w którym trafimy na liczne zadania. Te są o tyle wciągające, ponieważ są czasem aż przesadnie głupie, na przykład spowodowanie kraksy z finałem w mikserze. To już brzmi niedorzecznie prawda? I przez to jest właśnie bardzo interesujące.  Na gracza czekaja trasy pełne niespodzianek oraz możliwość tworzenia własnych zadań dla innych, dzięki wsparciu usługi Steam Workshop.

Poznaj gry jakie ukazały sięw trzecim kwartale 2018.

PC Building Simulator

Tytuł o PC-tach, trafi wyłącznie na nie już w lipcu. Na gracza czekać będzie ogromna ilość licencjonowanego „złomu”, z którego będziemy musieli złożyć działający komputer. Tak więc, dzięki owej produkcji, bez problemu opanujemy umiejętności dobierania podzespołów i łączenia ich ze sobą w obudowie. Gra działać będzie na podobnej zasadzie co dobrze wszystkim znana seria Car Mechanic Simulator i inne podobne produkcje.

Poznaj gry jakie ukazały sięw trzecim kwartale 2018.

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Serii World of Warcraft nie trzeba nikomu przedstawiać prawda? Dlatego wspomnę tylko, iż Battle for Azeroth to kolejne rozszerzenie do wcześniej wspomnianego tytułu. Co nowego wnosi? Między innymi rywalizację Sojuszu i Hordy. Nie zabrakło w nim również nowych lokacji, poziomów oraz oponentów. Dodane zostaną także nowe sposoby rozgrywki, których wcześniej z pewnych powodów zabrakło. Premiera wyłącznie na PC, już 14 sierpnia.

Poznaj gry jakie ukazały sięw trzecim kwartale 2018.

Revelation Online

Również w sierpniu i również na komputery osobiste, wydana zostanie gra, która przypadnie do gustu tylko tym, którzy uwielbiają świat fantasy. Oczywiście, jak to zwykle bywa, do czynienia mamy z pojedynkiem dobra i zła, sporą liczbą herosów, którzy walczą z siłami mroku oraz ogromna mapa. W tym przypadku zawierać będzie ona trzy miasta oraz kilka prowincji. W trakcie rozgrywki, naszym zadaniem będzie wykonywanie kolejnych zadań, gdzie po drodze przyjdzie nam stoczyć kilka pojedynków. Co ciekawe, w Revelation Online dostępne będą aż trzy tryby sterowania do wyboru, wiec jak to się mówi „dla każdego coś dobrego” J

Last Year

I ponownie na tą samą platformę co dwa poprzednie tytuły i również w sierpniu pojawi się gra akcji. Jej głównym trybem jest opcja dla kilku graczy. Wiemy nawet ilu maksymalnie może wziąć w niej udział. Mowa o sześciu osobach, z czego pięć będzie miało za zadanie kontrolować amerykańskimi nastolatkami. No dobra, pięciu. A co z szóstą postacią? Ta wcieli się w psychola, który będzie na wcześniej wspomnianą grupkę polował. Naszym zadaniem jest wyjść bez szwanku z tej chorej gonitwy, a żeby to osiągnąć będziemy musieli połączyć siły z pozostałymi postaciami.

Podsumowanie

Na dzisiaj to już wszystkie propozycje. Niebawem na łamach naszego bloga pojawi się kolejna, ostatnia już część. Czekajcie cierpliwie i bądźcie czujni J Jak zwykle piszcie też w komentarzach jeśli zapomnieliśmy o jakimś tytule, zasługującym na swą obecność w tym zacnym gronie.

* Grafiki pochodzą ze strony gryonline.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu