Przeszłość łączy się z teraźniejszością, czyli zestawienie najlepszych gier wszechczasów – zapowiedź serii

Zaczynamy kolejną serią artykułów w naszym serwisie. Dzięki planowanym ośmiu częściom poznacie gry wszechczasów, które uznaliśmy za największe hity.

Najlepsze, naszym zdaniem, gry wszechczasów – zapowiedź

Świat nas otaczający jest ogromny. W całej swojej rozciągłości wypełniony jest różnymi dodatkami, wśród których wyróżniamy ludzi. Ci także dzielą się na różne kategorie, jednak nas interesuje jedna. Gracze, bo o nich mowa, zawsze lubili poświęcić odrobinę czasu na rozkoszowanie się rozgrywką w ulubioną produkcję. Pisząc to zdanie przypomniał mi się pewien filmik, który zna pewnie każdy. Mężczyzna w nim występujący odpowiada, że w sylwestra będzie grał w grę. No właśnie. Grę, tylko jaką skoro jest ich kilka tysięcy?

Najlepsze, naszym zdaniem, gry wszechczasów – zapowiedź

Podział na kategorie

Tutaj z pomocą przychodzą nam pewnego rodzaju pudełka lub segregatory, w które umieszczane są powiązane ze sobą tytuły. Mowa oczywiście o kategoriach. Takie rozwiązanie umożliwiało nam szybsze wybranie interesujących i wciągających na długo gier. Niestety, wraz z większą ich ilością niektóre pasowały do wielu pudełek. Trzeba więc było dokonać kolejnego rozłamu. W tym celu sporządzono podział tematyczny. Teraz można nieco bardziej zawęzić skupiska produkcji do takich, w których odnajdziemy to czego naprawdę szukamy.

Najlepsze, naszym zdaniem, gry wszechczasów – zapowiedź

Koniec kłopotów?

Pewnie wiele osób myślało wtedy, iż znaleziono złoty środek. Nic bardziej mylnego. Gier wciąż przybywa i mimo wielu elementów pomagających nam rozdzielić poszczególne tytuły od siebie, te które pasują do jednej grupki znacząco rosną, przez co możemy zgubić się szukając tej jednej na kilka godzin. Co więc zrobić w takim przypadku? Trzeba zebrać opinie graczy na temat każdego „umilacza czasu”, co ponownie pomoże w naszych dylematach.

Najlepsze, naszym zdaniem, gry wszechczasów – zapowiedź

Czas walki

Co jednak kiedy lubimy sobie nieco poszperać w naprawdę starych tytułach i jednocześnie nie trafić na niewypał? Należy kierować się zestawieniami wszechczasów, opierających się na opiniach graczy. To właśnie było moją inspiracją do rozpoczęcia krótkiej serii, którą będziecie mogli ujrzeć na naszej stronie. Między innymi z niej dowiecie się jakie gry cieszyć się będą tytułem najlepszej produkcji w następujących kategoriach: wyścigi, strzelanki, sportowe, akcji, bijatyki, symulacje, RPG oraz przeglądarkowe. Już teraz mogę Wam wyznać, iż nie wszystkie produkcje zasługujące na to miano ujrzycie w serii, gdyż jest ich masa, jednak tych kilka propozycji powinno zaspokoić Wasze potrzeby.

 

* Zdjęcia pochodzą ze stron onet.pl, grumpygeeks.eu, egospodarka.pl oraz nowymarketing.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu