Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Zapraszamy na trzecią część naszego redakcyjnego zestawienia obejmującego najciekawsze premiery gier, tym razem z trzeciego kwartału obecnego roku.

Witajcie kochani. Nowy kwartał już nastał a wraz z nim nowiutkie zapowiedzi gier, które już niebawem ukarzą się na rynku. Jesteście ciekawi co czeka nas tym razem? Zapraszam zatem na ostatnią już część.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Yakuza Kiwami 2

28 sierpnia, do posiadaczy komputerów osobistych trafi gra, będąca odświeżeniem drugiej części popularnej serii Yakuza. Podobnie jak we wcześniejszej odsłonie, przyjdzie nam wcielić się w postać Kuzumy Kiryu. Dalej będziemy prowadzeni przez dobrze nam znaną historię, która została zachowana tak jak w oryginale. Z nowości natomiast, tytuł ten otrzyma nowy silnik graficzny, co z pewnością przełoży się na lepszą oprawę graficzną. Poprawie ma ulec także sama mechanika w grze.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Pro Evolution Soccer 2019

Czy komukolwiek trzeba przedstawiać ten tytuł? Moim zdaniem nie. Podobnie tego co będzie on oferował. Z najważniejszych zmian wspomnę tylko o utracie licencji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Poza tym wprowadzone zostaną drobne poprawki jak ma to miejsce co roku. Premiera 28 sierpnia na PC, PS4 i XONE.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Dead Cells

Na te same platformy co poprzednia propozycja, plus dodatkowo na konsolę Nintendo Switch, w sierpniu ukaże się gra akcji, która będzie prowadzić nas przez komnaty mrocznego zamku. W grze obecny będzie także motyw permanentnej śmierci, której niejednokrotnie zazna nasz główny bohater. Dzięki niej, po każdym zgonie zabawa zaczyna się na nowo. Ile razy umrzemy, tyle razy trafimy na odmienne doświadczenia. Z tego samego powodu trafiać też będziemy do coraz to innych pomieszczeń zamku. Głównym jednak zadaniem będzie walka z oponentami, na których trafimy podczas gry. Aby ich pokonać, skorzystać będziemy mogli z różnych typów broni oraz odrobiny magii.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

31 sierpnia, na PC-ty oraz konsole Xbox One i PS4 trafi produkcja będąca trzecioosobowym tytułem, pełnym akcji takich jak chociażby bitwy niewielkich oddziałów. W grze trafimy na masę zróżnicowanych postaci, nie tylko pod względem umiejętności, lecz także pod względem wyposażenia. Programiści postawili także na rozbudowaną walkę i ruch naszych bohaterów. Grafika stać będzie na wysokim poziomie, jednak ze względu na swą komiksowość, nie każdemu może się spodobać.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Phantom Doctrine

W sierpniu zaplanowano także premierę gry strategicznej od studia Good Shepherd Entertainment, która ukarze się na PC-ty oraz PS4 i XONE. Gracz przeniesiony zostaje do lat 80 XX wieku, gdzie przyjdzie mu stanąć na czele tajnej organizacji wywiadowczej. Do jej zadań należą między innymi próby powstrzymania spisku, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Aby temu zapobiec, będziemy szkolić nowych agentów, dokonywać zwiadów, handlować informacjami jakie już posiadamy i wiele innych tego typu zadań będzie na nas czekać. Nie zabraknie także możliwości dokonywania zbrodni, gdzie zależnie od nas użyjemy ciężkiego arsenału lub zlikwidujemy przeciwnika po cichu.

Premiery gier – nowości z trzeciego kwartału 2018, część trzecia

Fade to Silence

Ostatnia propozycja w naszej ostatniej części kwartalnego zestawienia, skierowana będzie jedynie do posiadaczy komputerów osobistych. W sierpniu czekać na nich będzie postapokaliptyczny klimat, w którym mężczyzna, w którego będziemy się wcielać, będzie musiał przeżyć w świecie dotkniętym wieczną zimą. Aby tego dokonać potrzebne nam będą pokłady surowców, schronienie, sojusznicy oraz oczywiście wygrane pojedynki z wymyślnymi stworami.

Podsumowanie

To już koniec naszej serii. Oczywiście na jakiś czas, bowiem powrócimy z nią w ostatnim kwartale 2018 roku. Tymczasem trzymajcie się ciepło nasi drodzy czytelnicy i zaglądajcie do naszych pozostałych artykułów.

* Grafiki pochodzą ze strony gryonline.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu