Real Racing 3 – realistyczne wyścigi samochodowe na zamkniętych torach

Kolejną grą, którą chcemy omówić to gra wyścigowa Real Racing 3. Zobacz naszą recenzję zanim pobierzesz grę i zaczniesz w nią grać.

Real Racing 3 – realistyczne wyścigi samochodowe na zamkniętych torach.

Coraz więcej gier przeznaczonych na urządzenia mobilne jest dopracowanych niekiedy lepiej, niż gry oferowane na komputery stacjonarne czy konsole jeszcze przed kilkoma laty. Takim przykładem może być testowana dziś trzecia odsłona gry Real Racing

Real Racing 3 – realistyczne wyścigi samochodowe na zamkniętych torach.

Rozgrywka

Na samym początku zabawy, za niewielka kwotę musimy wybrać nasz pierwszy samochód. Nie grzeszy on osiągami, lecz możemy go ulepszyć. Jest to jednak temat na kolejny akapit. Przed graczem otworem stoi około dwa tysiące wyścigów podzielonych na serie. Te charakteryzują się konkretnymi wymogami jak na przykład samochód konkretnej marki czy klasy. Tak wiec przyjdzie nam zmierzyć się w wyścigach jeden na jeden, próbach czasowych czy eliminacjach. Spotkamy na swej drodze również próby autocross czy drag. W trakcie rozgrywki zaprzyjaźnimy się z dwunastoma licencjonowanymi torami. Wszystkiemu towarzyszy przepiękna grafika

Real Racing 3 – realistyczne wyścigi samochodowe na zamkniętych torach.

Wozy i tuning

Gra oferuje ogromna liczbę licencjonowanych samochodów. Bez problemu zasiądziemy za kierownica czy to focusa rs czy nissana gtr, a nawet sportowego porsche, znanego z wyścigów porsche cup. Łącznie, około stu różnych modeli pojazdów. Na początku każde auto daje radę, jednak z coraz trudniejszymi wyścigami staje się coraz słabsze. Jeśli nie mamy gotówki na nowy woź możemy ulepszyć stary. W grze jest opcja tuningu. Możemy zmienić wygląd poprzez malowanie i naklejki, jednak bardziej cieszy ingerencja w osiągi auta. Tutaj naprawdę można stworzyć niezłą brykę z auta klasy niższej.

Real Racing 3 – realistyczne wyścigi samochodowe na zamkniętych torach.

Podsumowanie

Produkcja od electronic arts skierowana jest do posiadaczy urządzeń z systemem android lub ios. Wystarczy ze włączycie tą ścigałkę na chwile, a piękna grafika, dopracowany model jazdy oraz licencjonowane wozy i trasy sprawią, że zagościcie w niej na dłużej. Nie wierzycie? Sprawdźcie to na własnej skórzeJ Zniechęcić Was mogą jedynie mikropłatności, których w grze nie brakuje.

Platforma testowa: Android, 2GB RAM, CPU Snapdragon 616 1,50 GHz octa-core, GPU Adreno 405

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu