Premiery gier – drugi kwartał 2018 część 3

Zapraszamy Was na łamy naszego bloga, na którym znajdziecie ciekawe zestawienie dotyczące III części – gorące premiery gier drugi kwartał 2018.

Kolejna część gorących premier to być może kolejne pozycje, na które będziecie czekać z niecierpliwością. Sprawdźmy co przygotowaliśmy w trzeciej odsłonie naszej serii.

Premiery gier drugi kwartał 2018 -, część 3. Przegląd.

Ancestors Legacy

Już 22 maja na komputery osobiste, PS4 oraz XONE ukaże się ciekawa gra strategiczna, w której gracz będzie prowadzony przez fabułę opartą na realistycznych wydarzeniach z czasów średniowiecza. Naszym zadaniem będzie prowadzenie starć z innymi frakcjami. Tych w grze jest cztery, a jedna z nich znajduje się pod naszą wodzą. Aby osiągnąć zamierzony sukces będziemy musieli przyjąć odpowiednią taktykę oraz mieć na uwadze różnego rodzaju warunki, nawet takie jak ukształtowanie terenu. Nie spodziewajcie się jednak monotonii. Dla odskoczni, niejednokrotnie skupić się będziecie musieli na zorganizowaniu potrzebnych surowców i rozbudową armii. Brzmi ciekawie co?

Premiery gier 2018 - drugi kwartał, część 3. Przegląd.

Detroit: Become Human

Produkcja na wyłączność konsol Playstation 4. Co czeka na nas w tej grze? Przede wszystkim podróż w czasie. Trafimy do Detroit, jednak nie tego jakie znamy z czasów obecnych, lecz takie, gdzie zamiast spotkania zwykłego człowieka coraz częściej spotkamy upodobnionego do niego robota. Jednak pośród wszystkich tych elektronicznych istot znalazła się taka, która ma w sobie pozostałości z „poprzedniej epoki ludzkości”. Postanowi więc zgłębić o nich swą wiedzę, a także zmienić przyszłość. Jesteś gotowy by jej pomóc? W takim razie musisz czekać do 25 maja.

Premiery gier drugi kwartał 2018 -, część 3. Przegląd.

Dark Souls: Remastered

Tego samego dnia co Detroit zostanie wydana gra, w którą zapewne mieliście już przyjemność zagrać. Mowa tu o Dark Souls, jednak teraz wszystkie znane nam misje doczekały się odświeżenia, dzięki któremu możemy spodziewać się lepszych doznań wizualnych w trakcie rozgrywki. Moim zdaniem takie „remastery” to dobra sprawa by wrócić do naszej ulubionej przed laty pozycji, która obecnie mogłaby nas do siebie zniechęcić przez swą przestarzałą szatę graficzną. Tytuł dostępny będzie na komputery osobiste oraz konsole PS4, XONE oraz Nintendo Switch.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał, część 3. Przegląd.

Allison Road

Już cztery dni później, 29 maja na komputery osobiste oraz „pe-es czwórki” zostanie wydany survival horror, w którym przyjdzie się nam wcielić w nieznaną osobę. Została ona postawiona w dosyć dziwnej sytuacji. Mianowicie budzi się w obcym dla siebie miejscu i nie wie co działo się kilka dni wstecz. Oczywiście, jak to w tego typu sprawach bywa, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozwikłać tą zagadkę. W trakcie śledztwa będziemy sprawdzać dlaczego budynek, w którym się znaleźliśmy z nieznanych dotąd powodów jest nawiedzony, a także stawić czoła zjawom, nie mając do dyspozycji żadnej broni a jedynie spryt i inteligencję pozwalającą stworzyć pułapki.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał, część 3. Przegląd.

Visage

Tytuł ten opisywałem dla Was już rok temu w naszym cyklu, jednak data premiery nabrała nieco poślizgu. Pozwolę sobie wkleić to co opisałem w tamtym artykule. Pierwsza produkcja studia SadSquare będzie skupiona na ponurym domostwie, w którym mieszkające rodziny popadają w obłęd doprowadzający do zbrodni. Zadaniem głównego bohatera, w którego przyjdzie się nam wcielić, jest ucieczka z tego budynku oraz wyjaśnienie tajemnic. Z pewnością strachu doda nam realistyczna grafika dzięki silnikowi Unreal Engine 4 i wsparciu technologii VR. Premiera dotyczy platform PC, PS4 oraz XONE. Pozostaje więc mieć nadzieję, iż data nie ulegnie ponownemu przesunięciu i ukaże się 31 maja.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał, część 3. Przegląd.

Vampyr

5 czerwca bądźcie gotowi na zwiedzanie ulic Londynu. Przechadzać się po nich będziemy w skórze uznanego chirurga, który miał okazję pracować dla wojska. Tym razem będzie musiał zapobiec rozprzestrzeniającej się epidemii. Niestety po ugryzieniu wampira będziemy musieli czasem odejść od fabuły i zająć się tym, czym zajmuje się „krwiopijca”. Możecie jednak być pewni, że na PC-ty, PS4 oraz Xbox One spędzicie masę czasu, wypełniając przy tym misje jakie oferuje nam ten sandboxowy tytuł.

Premiery gier – drugi kwartał 2018 roku; część druga

Podsumowanie

Już niedługo udostępnimy ostatnią już część naszej serii, dotyczącą drugiego kwartału. Jak zwykle nie zabraknie w niej ciekawych pozycji, które po ujrzeniu światła dziennego przyciągną Was na dłużej przed ekrany.

* Zdjęcia pochodzą ze strony gryonline.pl oraz freepik.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu