Zestawienie najlepszych gier wszechczasów –  symulatory

Zapraszamy na ósmą część serii zawierającą zestawienie najlepszych gier wszechczasów. Dziś skupimy się na różnego typu symulatorach. Zobacz najlepsze symulatory.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

Zapewne będąc jeszcze dzieckiem chcieliście wykonywać jakąś pracę, którą zajmują się dorośli, jednak byliście za mali. Nie inaczej jest z obecnymi maluchami. Aczkolwiek jest też pewna forma kompromisu. Mogą oni spróbować swoich sił w grach, w których robi się to, co chcieliby oni wykonywać obecnie, w realnym życiu.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

Euro Truck Simulator 2

Jak można wywnioskować po tytule, w grze zajmujemy się jazdą ciężarówkami po Europie. W większości państw w grze jest kilka miast do odwiedzenia z ładunkiem, który musimy dostarczyć. Za wszystko otrzymujemy wynagrodzenie, które wydajemy na ulepszenia, bądź nowy pojazd. Dodatkowo towarzyszy nam ciekawa oprawa graficzna, realistyczny model jazdy, obowiązek stosowania się do przepisów ruchu drogowego na przykład zatrzymania się na czerwonym świetle, a także przymusowy postój na odpoczynek.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

Farming Simulator 15

W tej produkcji stajemy się rolnikiem dbającym o swoje gospodarstwo. Do naszych zadań należy zatem uprawa roślin i zbóż, hodowla zwierząt oraz wycinka drzew. Za wszystko dostajemy pieniądze, które wydajemy na nowe maszyny lub zakup zwierząt i w dalszym ciągu rozwijamy nasze gospodarstwo. Edycja z numerkiem 15 została także dotknięta poprawką odnośnie grafiki, dzięki czemu wirtualne wiejskie klimaty są jeszcze piękniejsze.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

Car Mechanic Simulator 2018

Dla osób lubiących samochody, poświęcona była pierwsza część naszej serii, jednak w niej zawarte były gry, których celem było wygrywanie wyścigów. Tutaj jesteśmy mechanikiem, do którego zwracają się ludzie z prośbą o naprawienie ich czterech kółek. Usterki musimy uprzednio znaleźć, ażeby móc je później usunąć. Nasz warsztat jest bardzo szczegółowy, podobnie jak odwzorowanie elementów auta. Tych jest ponad czterdzieści w grze. Możemy również jak miało to miejsce w poprzedniej edycji licytować na aukcjach wraki wozów i je później odrestaurowywać. Długie godziny spędzone przed monitorem gwarantowane.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

City Car Driving

Nie masz dokumentu uprawniającego do poruszania się autem, a chciałbyś nim jeździć? Nic prostszego. Zainstaluj proponowaną przeze mnie grę i w drogę. Jest to produkcja mająca bardziej na celu uczyć, aniżeli wciągać nas swoją fabułą, której w tej produkcji nawet nie znajdziecie. Do dyspozycji jest kilkanaście różnego typu pojazdów, większych i mniejszych, którymi przyjdzie nam kierować po wirtualnym mieście w grze. Naszym jedynym zadaniem jest stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Zestawienie najlepszych gier wszechczasów – najlepsze symulatory.

Trainz Simulator 12

Ostatnia propozycja skierowana jest do fanów pociągów. W grze przyjdzie nam rozbudowywać kolejne tory kolejowe oraz całą ich otoczkę (czyt. Infrastrukturę). Po wszystkich pracach musi nastąpić test, tak więc będziemy mieć możliwość przejazdu pociągami i lokomotywami po torach. Dodatkowo wiernie odwzorowano wnętrze każdej lokomotywy i pociągu. Każda dźwigienka czy przełącznik znajdują się tak, gdzie jest ich miejsce w realnych maszynach.

Kilka słów na koniec

Dobiegła końca moja dzisiejsza lista. Niestety była to już ostatnia część naszej blogowej serii. Niebawem jednak ukarzą się kolejne serie i artykuły, które umilą Wasz wolny czas. Tymczasem wpisujcie swoje propozycje symulatorów wszechczasów w komentarzach.

* Źródła: gryonline.pl, dobreprogramy.pl oraz oceanofgames.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu