Premiery gier – drugi kwartał 2018 część 4

Zapraszamy Was na łamy naszego bloga, na którym znajdziecie ciekawe zestawienie dotyczące IV części opisującej premiery gier 2018 z II kwartału.

Ostatnia część gorących premier, których wydanie zaplanowano na drugi kwartał 2018 roku. Jesteście ciekawi co czeka Was tym razem? Zatem nie przedłużajmy i oddajmy się lekturze.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

Jurassic World: Evolution

Bardzo ciekawa produkcja ukarze się 12 czerwca na platformy PC, PS4 oraz XONE. Pomimo, iż jej motywem przewodnim będą dinozaury to czas w grze będzie spieszył się w stosunku do teraźniejszego o kilkanaście lat. Jak więc jest możliwe, iż są w nim te pradawne istoty? Wszystko dzięki nauce. Poprzez odtworzenie DNA i w następstwie odtworzenia całych gadów stworzono na potrzeby ludzkie park rozrywki, gdzie można je podziwiać. My zaś jako gracz będziemy zarządzać tymże parkiem, w którym do naszych obowiązków zaliczymy dbanie o rozwój kolejnych gatunków, oprowadzanie zainteresowanych po naszej działalności oraz zapewnienie im bezpieczeństwa.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

The Crew 2

Tego tytułu nikomu nie trzeba przedstawiać. Ukazał się on już dość dawno, więc logiczne jest nadejście jego następcy. To wydarzy się 29 czerwca. Ponownie otrzymamy do dyspozycji otwartą mapę, wzorowaną na Stanach Zjednoczonych. Po drogach, jakie znajdziemy na tych terenach, także tych wodnych, będziemy ścigać się zarówno samochodami, motocyklami czy też łodziami oraz samolotami. Gracz może z pewnością liczyć na bogatą flotę maszyn w grze, ściganie zarówno za dnia jak i w nocy oraz ciekawą oprawę graficzna. Wszystko to dostępne na PC-ty, PS4 oraz Xbox One.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

PC Building Simulator

Niestety nie znamy bliższej daty premiery gry, która ukaże się na komputery osobiste. Wiadomo jedynie, iż ma być to czerwiec 2018. Jak sam tytuł wskazuje, naszym zadaniem będzie nauka oraz sprawdzenie naszych zdolności dobrania odpowiednich komponentów i złożenia ich w całość, którą stanowi komputer PC. Na start czeka nas pusta obudowa, gdzie będziemy mogli umieszczać podzespoły oficjalnych producentów. Gra nie polega tylko na przykręcaniu odpowiednich części, lecz także na podłączeniu odpowiedniego okablowania. Zważywszy na to, iż na rynku jest kilka symulatorów napraw, między innymi samochodów w grze Car Mechanic Simulator, możemy spodziewać się niemałej popularności nowego tytułu na rynku.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

Ori and the Will of the Wisps

Tytuł dostępny będzie wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji, wydane z logo Microsoftu. Ori and the Will of the Wisps to pewnego rodzaju ciąg dalszy tytułu Ori and the Blind Forest. Jeśli zatem nie graliście jeszcze w tą grę to warto nadrobić swe zaległości, gdyż w kontynuacji dalej będziemy kierować Orim i pomagając mu odkryć jego koleje życia. Premiera zaplanowana jest na czerwiec 2018.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

Crackdown 3

Również na te same platformy co poprzednia propozycja, w czerwcu ukaże się trzecia odsłona Crackdown. Ponownie wcielimy się w funkcjonariusza, który w sanboxowym świecie przyszłości będzie stawiał czoła przestępcom, wykorzystując przy tym cały dostępny arsenał broni. Sposób rozgrywki pozostawiono bez zmian, więc ci, którzy grali w poprzednie części, z pewnością odnajdą się w trójce.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

Quake Champions

Także w czerwcu, na komputery osobiste trafi tytuł legenda. Kolejna część popularnego FPP nie będzie posiadała trybu dla jednego gracza. Programiści w całości skupili się na grze online sprawiając, iż stanie się ona bardziej dynamiczna. Czeka nas masa postaci, a każda z nich cechuje się pewnymi odmiennymi specjalnościami. Jedno jest pewne, podobnie jak w starych Quakeach, tak i w tym aby wygrać trzeba będzie spędzić wiele godzin w grze na nabraniu wprawy w rozgrywce.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał część 4

Scorn

Jeśli czytaliście część trzecia naszego cyklu, z pewnością pamiętacie, iż miała tam miejsce powtórka tytułu, który opisywany był rok wcześniej. Stało się tak z racji przesunięcia daty premiery danej gry. Przypadek Scorn jest identyczny, dlatego tym razem również przytoczę swoje poprzednie słowa o tej grze. W grze czeka na nas świat będący granicą jawy i snu. Podzielony na kilka połączonych nawzajem lokacji, składających się z materii organicznej, oddaje nam masę łamigłówek do rozwiązania. Do naszej dyspozycji, w miarę naszego rozwoju, dostępne będą coraz to nowsze umiejętności i bronie. Realistyczna grafika utrzyma nas w klimacie horroru na tyle mocno, by przez całą rozgrywkę potęgować w nas niepokój. Premiera zaplanowana jest na czerwiec, jednak dalej nie ma konkretnej daty więc możemy spodziewać się kolejnego poślizgu. Jeśli jednak tak się nie stanie to w Scorn zagrają tylko posiadacze komputerów osobistych.

 

Podsumowanie

To by było na tyle. Skoro wiecie już czego spodziewać się po drugim kwartale, to być może macie jakieś przemyślenia, która pozycja jest dla Was najciekawsza i chcecie o tym napisać w komentarzu. A może jakiejś zabrakło? Niebawem powrócimy z naszą serią, która tym razem dotyczyć będzie trzeciego kwartału.

* Zdjęcia pochodzą ze strony gryonline.pl oraz freepik.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu