Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku  – część pierwsza

Zobacz jakie premiery gier pojawiły się na rynku. W co warto zagrać – przegląd najciekawszych nowości, które niewątpliwie zainteresują graczy.

Kończy się marzec, więc nadszedł czas na drugą część zestawienia najciekawszych premier, które ukarzą się w okresie kwiecień – czerwiec. Tytuły wybrane zostały pod względem liczby oddanych głosów w serwisie gryonline.pl We wcześniej wspomnianym okresie, będzie tak gorąco, że temat został rozdzielony na dwa oddzielne teksty. Zatem, na jakie produkcje warto poczekać oraz przyszykować nieco grosza?

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Sniper: Ghost Warrior 3

FPS od City Interactive doczekał się już trzeciej edycji. Gracz wrzucony zostaje w klimat konfliktu na linii Rosja – USA. Jako snajper piechoty morskiej, z oddziału tych drugich, mamy za zadanie eliminowanie celów na terytorium Gruzji. Premiera nastąpi 25 kwietnia na komputery osobiste, PS4 oraz XONE.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Warhammer 40,000: Dawn of War III

Strategia, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Tak jak w poprzednich częściach, całość posiada otoczkę science fiction. Produkcja ze studia SEGA dostała nowy silnik graficzny, co z pewnością przypadnie graczom do gustu. Dla fanów serii, data 27 kwietnia będzie wyczekiwana niczym „pierwsza gwiazdka”. Tytuł dostępny wyłącznie na PC.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Expeditions: Viking

cRPG z elementami historycznymi. Tak w skrócie można opisać tą grę. IMGN.PRO wykreowało dla nas postać nowego władcy Wikingów, przejmującego stery po śmierci ojca. Co należy do naszych zadań? Utrzymanie zajmowanej pozycji oraz dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Tak jak poprzednia propozycja, Expeditions: Viking ukarze się jedynie na „blaszaki”, 27 kwietnia.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Portal Knights

Keen Games, na 28 kwietnia przygotowało dla nas grę nawiązującą niekiedy do Minecrafta. Świat fikcyjny, stworzony z klocków, podzielony na wyspy musi ponownie tworzyć całość. Jedyną osobą, która może do tego doprowadzić jesteś Ty Graczu. Jeśli nie masz tego dnia innych planów i posiadasz PC lub PS4, spróbuj podjąć się tego wyzwania.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Constructor HD

Być właścicielem firmy i odnosić sukcesy? To chyba marzenie każdego młodego człowieka. Jednak 28 kwietnia, za sprawą gry od studia System 3, wizja ta może się ziścić. Branża budowlana stoi przed nami otworem. Musimy jedynie dbać o rozwój naszej placówki. Jak to zrobić? Na przykład dbając o zapasy surowców budulcowych oraz niekiedy złamanie prawa, tylko po to by kopać dołki pod konkurencją, Strategia dostępna będzie na PC, PS4, XONE oraz Switch.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Prey

Strzelanina od studia Bethesda Softworks zmusza nas do samotnej walki z przeciwnikami, których wygląd to największe wytwory wyobraźni grafików. My wcielamy się w Morgana Yu, chcącego przeżyć wśród kosmitów, którzy charakteryzują się zróżnicowanymi cechami. Zainteresował Was ten tytuł? Jeśli tak, to musicie poczekać do 5 maja, kiedy nastąpi premiera na platformy PC, PS4 oraz Xbox One.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

The Surge

Focus Home Interactive również stawia na fikcyjny klimat. Gracz znajduje się w odległej przyszłości, gdzie technologia doprowadza do niszczenia planety. Zadaniem bohatera, w tym przypadku zwykłego człowieka bez żadnych szczególnych cech, będzie walka z technologią. Posiadacze PC, PS4 oraz XONE lubiący takie klimaty poczekają do 16 maja.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Injustice 2

Te same platformy, ta sama data premiery jak wymienione przed chwilą, lecz inna fabuła. Tutaj studio Warner Bros Interactive Entertainment stawia na bijatykę w zręcznościowym stylu. Kto walczy przeciwko komu? Postacie z komiksów. Zatem już niedługo sprawdzimy, kto w starciu Spiderman versus Batman będzie górą.

Najciekawsze premiery gier w drugim kwartale 2017 roku

Get Even

Horror psychologiczny, przygodówka oraz strzelanina w jednym? To wszystko oferować będzie tytuł od Bandai Namco, znanego z serii Tekken. Nasz bohater, uwięziony w szpitalu psychiatrycznym, na nowo przeżywa swoje życie dzięki specjalnej maszynie. Dokładna data nie jest znana. Na razie wiemy jedynie, iż premiera zaplanowana została na maj tego roku i przeznaczona będzie dla posiadaczy komputerów osobistych, PS4 oraz Xbox One.

 

* Grafiki pochodzą ze stron gryonline.pl oraz darkwarez.pl

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu