Premiery gier – drugi kwartał 2018 roku; część pierwsza

Prezentujemy zestawienie gorących premier gier pierwszego kwartału. Poznaj premiery gier 2018.

Witajcie nasi drodzy czytelnicy. Zapewne pamiętacie jak w ubiegłym roku rozpoczęliśmy serię o premierach gier. Niestety, czas płynie tak szybko, iż zagapiliśmy się nieco, przez co nie ukazała się część z gorącymi propozycjami na kwartał pierwszy obecnego roku. Jednak nie oznacza to porzucenia serii. Zapraszamy zatem do części pierwszej gorących premier gier w drugim kwartale 2018 roku.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

Farm Manager 2018

Gra od studia Cleversan Software skierowana jest do posiadaczy komputerów osobistych. Naszym zadaniem będzie jak najlepsze zarządzanie gospodarstwem rolnym. Pomóc w tym mogą nam wszelkiego rodzaju maszyny oraz pracownicy, których będziemy mogli wynająć. Wszystkie te aspekty pomogą nam w sadzeniu wszelakich upraw. Tych jest w grze około dwudziestu. Nie zabrakło także zwierząt. Do tego warto wspomnieć o zmiennych warunkach pogodowych. W grze dostępny będzie tryb swobodny oraz kampania i scenariusze, w których radzić sobie będziemy musieli z narzuconymi problemami. Premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

Tower of Time

Kolejny ciekawy tytuł. Tym razem oprócz PC-tów, pozycja dostępna będzie również na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS. Gracz zostanie wysłany do krainy świata fantastycznego, któremu grozi zagłada. Można jednak jej zapobiec. To jest właśnie zadanie dla wojownika, w którego przyjdzie się nam wcielić. Do pomocy mamy także własną drużynę. Jak to zwykle bywa w grach tego typu, postacie cechują się zróżnicowanymi umiejętnościami oraz statystykami. Premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

House Flipper

Lubicie prace budowlane? W tymże tytule, który dostępny będzie jedynie na komputery osobiste, będziecie mogli zostać przedsiębiorcami. Waszym zadaniem będzie kupno nieruchomości. Jak wiadomo, wymagają one pewnych prac remontowych. Takie też będą Wasze zadania w grze. Oprócz tego będziecie też musieli je uprzątnąć oraz urządzić tak, żeby jak najwięcej zarobić na ich późniejszej sprzedaży. Do dyspozycji będziemy mieli takie narzędzia jak chociażby młotek, a jak wiadomo „bez młota to nie robota”. Zainteresowani? No to musicie poczekać do 12 kwietnia.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

Yakuza 6: The Song of Life

Jak sam tytuł wskazuje, do czynienia będziemy mieli z japońską mafią. Jeśli graliście w poprzednie odsłony, to główny bohater będzie Wam znajomy, gdyż ponownie wcielimy się w Kazumę Kiryu. Całość wypełniona jest ciekawymi filmami, w których dowiadujemy się co nieco z dialogów. Na gracza czeka bogata fabuła, masa misji do wypełnienia oraz ciekawe pojedynki z widoku trzeciej osoby. Tytuł dostępny wyłącznie na Playstation 4. Data premiery została ustalona na 17 kwietnia.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

God of War

Ta propozycja skierowana jest tylko do posiadaczy konsoli PS4. W kolejnej odsłonie serii przyjdzie nam staczać krwawe i urozmaicone pod względem wizualnym pojedynki, w których sterować będziemy postacią Kratosa, greckiego wojownika. Całość dopełnia bogata fabuła oraz ścieżka audio. Dla fanów serii i tych z Was, którzy dopiero planują z nią rozpocząć swoją przygodę dodam, iż premiera zaplanowana została na 20 kwietnia.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

Frostpunk

O tym tytule jest głośno już od dawna, więc nie mogło go zabraknąć i w tym zestawieniu. Produkcja, która wydana zostanie 24 kwietnia na komputery osobiste to przygodówka z elementami strategicznymi, która ześle graczy do fikcyjnego świata w zimowej aurze, gdzie czekać na nich będzie wiele decyzji do podjęcia, które jeśli okażą się prawidłowe, utrzymają nas przy życiu. Dorzucając do tego szatę graficzną możemy być pewni, iż czeka nas naprawdę świetna premiera.

Premiery gier 2018 - drugi kwartał. Co nowego w świece gier.

The Forest

W tą produkcję być może część z Was już miała okazję zagrać, gdyż tytuł dostępny był do pobrania w fazie beta. Teraz, kiedy ją dokończono, ponownie będziemy mogli wcielić się w gościa, który przeżył katastrofę samolotu, po czym trafia na wyspę kanibali. Jego zadaniem będzie oczywiście utrzymanie się przy życiu. Grafika, za którą odpowiada silnik Unity oraz długi okres trwania testów pozwalają nam wysnuć wnioski, iż będzie to jedna z tych gier, które wciągają na długi czas. The Forest skierowany jest do posiadaczy PC-tów i PS4, a wyjście z fazy testów zaplanowano na kwiecień.

Podsumowanie

To na razie wszystko, jednak już niebawem na łamach naszej redakcji ukarze się kolejna część. Aby jeszcze bardziej podsycić Wasze oczekiwanie zdradzę, iż łącznie będą to cztery części, wszystkie dotyczące drugiego kwartału, więc wypatrujcie uważnie, aby żadna z nich Wam nie umknęła tak jak nam umknął pierwszy kwartał

* Zdjęcia pochodzą ze strony gryonline.pl oraz freepik.com

Podziel się wiedzą z innymi

Komentarz do postu